Back 4 Blood’tan yeni video

0

Warner Bros. Games ve Turtle Rock Studios, “The Cleaners” olarak bilinen Ridden katliam ekibini oluşturan çeşitli karakterleri ve kişilikleri öne çıkaran yeni bir Back 4 Blood fragmanı yayınladı.

Video, oynanabilir sekiz Cleaner’ın (Holly, Walker, Doc, Karlee, Jim, Hoffman, Evangelo ve Mom) her birini tanıtıyor ve arka planlarını, özelliklerini ve oyun içi yeteneklerini anlatıyor. Fragman ayrıca canavar Breakers, grotesk Ogres, çığlık atan Snitchers, yırtıcı Hags ve daha fazlası dahil olmak üzere oyuncuların üstleneceği Ridden varyantları yelpazesine bir bakış sağlıyor.

Back 4 Blood “Meet the Cleaners” fragmanı

Back 4 Blood, eleştirmenlerin beğenisini kazanan Left 4 Dead serisinin yaratıcılarından birinci şahıs bir eşli zombi nişancı oyunudur ve heyecan verici, dinamik ve oldukça değişken, özelleştirilebilir aksiyon sunar. Back 4 Blood hikayesi, insanlığın çoğunun parazit Devil Worm tarafından öldürüldüğü veya enfekte olduğu felaket bir salgından sonra geçiyor. Tarifsiz olaylarla yürekleri katılaşan ve insanlığın sonuncusu için savaşmaya cesaretlendirilen bir grup kıyamet gazisi, Ridden olarak bilinen hastalıklı dehşeti alt etmek ve dünyayı geri almak için bir araya geldi.

Back 4 Blood, 12 Ekim 2021’de Xbox Series X | S, Xbox One, PlayStation® 5, PlayStation® 4 ve PC için satışa sunulacak. Ön siparişlere bonus Fort Hope Elite Silah Skin Pack verilecek.

Cevap bırakın