Babaya alınabilecek teknolojik hediyeler (Video)

0

Her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü kutladığımız Babalar Günü bu yıl da geldi çattı. Babalar Günü hediyesi almak için az bir vakti olanlar için alınabilecek en iyi hediyeleri bir araya getirdik. MediaMarkt mağazalarından uygun fiyatla satın alabileceğiniz teknolojik ürünlerle babanızın yüzünü güldürebilirsiniz.

Dilerseniz daha fazla uzatmadan sizi Babalar Günü hediyesi önerilerinin olduğu videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Babalar Günü hediyesi önerileri

Mayıs ayının ikinci pazar günü kutladığımız Anneler Günü’nden tam bir ay sonra kutladığımız Babalar Günü’nde de ne hediye alacağım? Sorusunu kendinize soruyor olabilirsiniz. Bu videomuzda Babalar Günü hediyesi önerileriyle bu sorularınıza yanıt veriyoruz.

Babalar Günü hediyesi için babanıza teknolojik ürünler almayı düşünebilirsiniz. Hiçbir zaman büyümeyen babaların çok hoşuna gidecek birçok teknolojik ürün MediaMarkt mağazalarında sizleri bekliyor.

İndirimli fiyatlarla satılan Xbox One S oyun konsolundan Lenovo markalı bilgisayarlara kadar istediğiniz tüm kategoride hediyeyi bir arada bulabilirsiniz. Babanızın teknoloji ile uzak ve mesafeli bir ilişkisi varsa, bu yıl bu ilişkiyi yakınlaştırmaya odaklanabilirsiniz. Ayrıca, teknolojiyi seven babalar için de birçok seçenek mevcut. Yüksek performanslı bilgisayarlar özellikle işlerini bilgisayar ile halleden babalar için ideal.

MediaMarkt’ın hem web sitesinde hem de mağazasında dizüstü bilgisayarları peşin fiyatına 12 taksitle satın almanız mümkün.

Tabii, teknolojik hediye söz konusu olduğunda akıllı telefonları ve televizyonları göz ardı etmek olmaz. Tıpkı bilgisayarlar gibi bu ürünlerde de peşin fiyatına 12 taksit imkanı bulunuyor.

Cevap bırakın