Babanıza Şarjlı Diş Fırçası Satın Alırken Aklınızda Bulunsun

0
Şarjlı Diş Fırçası

Şarjlı Diş Fırçası, döner başlığını kullanarak dişlerinizi değişik yönlere yaptığı hareketlerle dönerek fırçalayan elektrikli bir alettir. Kullanılan teknoloji ve fonksiyonel özellikleri sayesinde diş hekimleri tarafından kullanılması önerilen bir hijyen aletidir. Manuel diş fırçası ile yapılan temizleme işlemini bazı durumlarda yeterli olmayabilir. Bu gibi durumlarda Şarjlı Diş Fırçası kullanmanız gerekir. Çünkü sağlıklı ve bakımlı dişler için günde en az iki kere dişlerinizi fırçalamanız önerildiğinden diş sağlığınız için daha detaylı temizlik yapabilen şarjlı fırçaların kullanımı çok avantajlıdır. Sadece manuel fırçalara göre fiyatının yüksek oluşu ve başlığının manuel fırçalar gibi rutin olarak değiştirilmesi gerekliliği çok daha fazla yaygın kullanılmasının önündeki engeldir.

Şarjlı Diş Fırçası Kullanım Avantajları

Kaliteli ve standartlara uygun üretilmiş bir Şarjlı Diş Fırçası, dişlerdeki plak temizliğini en başarılı şekilde sağlar. Diğer bir deyişle diş eti sağlığınızı da korur. Bu fırçalarının kılları ortalama dakikada 30,000 kez dönme hareketi gerçekleştirir. Bu aletlerin üzerinde zamanlayıcı ve dişe uygulanan basıncı ölçen sensörler vardır. Dişlere aşırı baskı uyguladığında sizi uyarır. Dişleriniz hem aşınmaz hem de dişeti kanaması olmaz. Ancak fırçalama süresinden fazla işlem yaptığınızda bir uyarı alırsınız. Dişleriniz manuel fırçaların yapamadığı kalitede temiz olur.

Farklı Modeller

Satın alabileceğiniz değişik modeller farklı amaçlara hizmet eder. Farklı teknoloji kullanan değişik modellerdeki özellikler birbirinden farklıdır.

Değişik Özellikler

– Dişlerinize uygulayabileceğiniz sert baskıları önleyen basınç sensörleri baskı arttığında sizi uyarır.

– Ağzınızın içinde bulunan alanların hangi bölümünü ne kadar süreyle fırçaladığınızı takip eder.

– Bazı modeller aynı zamanda dişetlerinize masaj yapar.

– Farklı fırçalama modları ile dişlerinizi beyazlatmaya yönelik fırçalama çalışması yapar.

– Titreşim ve dönme hızını isteğinize göre ayarlarsınız.

– Fırça başlığının değişim zamanı geldiğinde sizi uyaran modeller vardır.

Konfor ve Katma Değer

Hijyen, konfor ve diş sağlığınız sizin için önemliyse bir çok modun birlikte sunulduğu şarjlı diş fırçaları ile hem günlük diş bakımı, hem derin temizlik, hem diş beyazlatma, hem diş eti bakımı hem de masaj benzeri katma değerli özellikleri tek bir alette toplayabilirsiniz.

Nereden Satın Alabilirim?

Şarjlı diş fırçasının değişik marka ve modellerdeki ürünlerini MediaMarkt mağazalarından veya www.mediamarkt.com.tr adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın