Babanız için teknolojik hediye alma rehberi

0

Genci yaşlısı demeden her zaman küçük dünyamızın en büyük kahramanı oldu babalarımız. Onlara hediye seçerken aslında karakterine uygun ve ihtiyacı dahilinde almak gerekiyor. Babalar özel günleri umursamıyor gibi dursalar da yine de hatırlandıklarını bilmek, bir küçük hediye ile düşünüldüğünü görmek onları çok mutlu edecektir. Bu yüzden özel günler yaklaştığında düşünceli hediyelerle sevildiklerini hissedebilirler. Babalara hediye seçmek ise en zor mesele! İşte sizin için hazırladığımız Babanız için teknolojik hediye alma rehberi!

Teknolojik babalara hediyeler:

Her baba akıllı telefon sevmeyecek ya da bilgisayar kullanamayacak diye bir şey yok. Teknolojik babaların bazıları çocuklarından bile daha teknolojik olabilir. Bu yüzden onlara yaraşır hediyeler seçmek gerekiyor. Bu babalar çocuklarını ilk bilgisayar ve konsol oyunlarıyla tanıştıran babalardır ve oyunları da severler bu sebeple ona oyun almaya ne dersiniz?

Assassins Creed IV Black Flag

Babalar aksiyon sever, macera sever. Bir de tek bir oyunda toplanmışsa bunlar tadından yenmez. Ubisoft artık efsaneleşen serisi haline gelen Assassins Creed’in dördüncü oyunu Black Flag babanızın hoşuna gidecek bir oyun.  Babanızı Edward Kenway’in macerasına ortak etmek, onun için büyük keyif olabilir.

Oyunu buradan satın alabilirsiniz.

Apple AirPods

Babanız bir Apple düşkünü olmasa da Apple’ın AairPods kablosuz kulaklıkları onu mest edecektir. Hele ki işkolik bir babaysa. Sürekli telefon görüşmeleri yapan teknolojik bir babaya daha güzel bir hediye ne alınabilir ki?

AirPods 2

Elbette halihazırda AirPods’u varsa ona şık bir kılıf da hediye alabilirsiniz.

AirPods modelini buradan satın alabilirsiniz.

Huawei Matebook 13 2020

Eğer biraz daha bütçeniz varsa ve babanıza incecik bir dizüstü bilgisayar almak istiyorsanız, Huawei Matebook 13 inçlik dizüstü bilgisayarına güvenebilirsiniz. 2020 yılında çıkarılan ve Intel Core i5 işlemciye ev sahipliği yapan bilgisayar 8 GB RAM ve 512 GB SSD ile geliyor. Bilgisayar şu an kendi sınıfı içinde hem çok başarılı hem de daha uygun bir fiyat ile geliyor.

Bilgisayarı buradan satın alabilirsiniz.

Remington PG6130 Erkek Bakım Kiti

Babanızın evde kolaylıkla kişisel bakımını yapması için alacağınız bu saç ve sakal kesme makinesi değiştirilebilir başlıkları sayesinde babanızın ihtiyaçları doğrultusunda ona yardımcı olacak.

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

Nikon Binocular Aculon T01 10×21 Siyah Dürbün

Meraklı ve doğayı seven bir babanız varsa bir dürbün etrafı keşfetmesi için oldukça iyi olacaktır. Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

DJI Mavic 2 Pro

Geldik drone’lara. Çekim yapmayı seven babalar için DJI Mavic 2 Pro modeli doğru tercih olacaktır. Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın