Babalar Günü İçin Teknolojik Hediyeler

0

Özel günler hediye sektörünü harekete geçirdiği için tartışılsa da insanlar bu yönde beklenti içine girebiliyor. Doğru hediye ile hem “düzeni bozup” hem de karşınızdaki kişiyi mutlu edebilirsiniz. 17 Haziran Babalar Günü olduğu için biz de babalar için size fikir vermesi açısından minik bir liste hazırladık.

babalar
GoPro ile babalar kendini maceraya atacak

 

Babalar için GoPro Hero 5 Black Aksiyon Kamera

Macera tutkunu herkesin yanında bir aksiyon kamerası bulunmalı. Adeta kendi sınıfını yaratan GoPro’nun 5 modeli uygun fiyatlı kampanya ile burada sizi bekliyor. Bu hediye macera düşkünü babanıza harika gelecek ya da onu yeni rotaları keşfetmek için tetikleyecektir. Ürün 3840 x 2160 Efektif fotoğraf çözünürlüğüne sahip. Video Kayıt Hızı ise 4K 30 fps, 2K 60 fps ve Full HD 120 fps olarak karşımıza çıkıyor. Eğer hediye edeceğiniz kişi ürünü yoğun kullanan biriyse bu modelle uyumlu yedek batarya da alternatif bir hediye olabilir. Onun için de bu adresi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

bakim
Teknoloji ve bakım bir araya gelince saç & sakal tarih oluyor

PHILIPS MG3720/15 Erkek Bakım Kiti

Erkek bakım seti teknoloji ile buluşunca erkeklerin yüzü gülüyor. Ürünün yedi farklı başlığı sayesinde saç ve sakal kesim ve düzenleme derdi tarih oluyor. Ürünün rahat temizlenebilir olması, 60 dakikaya varan şarj kullanım süresi ve seyahat çantası önemli artılar. Fiyat avantajıyla ürüne bu adresten ulaşabilirsiniz.

motorola
Aracınıza bluetooth özelliği katmak istemez misiniz?

 

MOTOROLA Sonic Rider Bluetooth Araç İçi Hoparlör

Hediye alacağınız kişinin aracında bluetooth özelliği yoksa o kişiyi teknolojiden mahrum bırakmayın. Motorola’nın bu ürünü araç içinde telefon görüşmelerinizi eller serbest şeklinde yapmanızı sağlıyor. Sesli komut desteği ile mesaj atabildiğini ürünün konuşma süresi 45 saatken bekleme süresi 5 ay civarında. Yani yılda yaklaşık iki kere şarj ederek onu unutabilirsiniz 349 liraya satılan ürüne buradan ulaşmanız mümkün.

 

babalar
Şarj derdi tarih oluyor

SONY CP-515S USB 15.000 maH LED Gösterge Taşınabilir Şarj Cihazı

Günümüzün kronik sorunu şarjın bitmesi. Sahip olduğumuz mobil ürünler çoğalırken onlara şarj yetiştirmek can sıkıcı olabiliyor. Bu yüzden taşınabilir bir powerbank anlamlı bir hediye olacaktır. Sony markasının güvenilirliğini taşıyan ürün internete özel fiyatla 249 liraya bu adreste satılıyor. 380 gram ağırlığındaki ürün 15000 maH gibi oldukça iddialı bir kapasiteye sahip. Yani ortalama olarak bir telefonu bu cihazla 4 ya da 5 kez şarj etmeniz mümkün. Her şarjda hatırlanacağınıza eminiz.

Marshall
Müziğe ilham verenlerin tercihi Marshall 50 yılı aşkın tecrübeyi beraberinde getiriyor

MARSHALL MAJOR II Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Son ürünümüz de daha “rocker” babalara gelsin. Özellikle 70’lerdeki amfileriyle bir döneme damga vuran Marshall imzalı bu kulaklık üstün ses kalitesini, dış sesi büyük oranda izole ederek veriyor. Mikrofonlu olması ve kablosu üzerinde kumanda yer alması sayesinde telefon üzerinden konuşma yapmak ve medya oynatım özelliklerini kullanmak mümkün olacak. Hediye almak için zamansız bir kulaklık arıyorsanız 399 liraya satılan ürün için sizi bu adrese davet edelim.

Cevap bırakın