Babalar günü için hediye rehberi

0

Yaşımız kaç olursa olsun, bizim için hep kahramandır babalarımız. Onlara karşı daha küçücük bir çocukken başlayan hayranlığımız, yaşımız ilerledikçe artarak devam eder. Yeri geldiğinde bir oyun arkadaşı, yeri geldiğinde ise bir arkadaştır bizim için babalar. Bu nedenle babalarımızın yüzünde ufacık bir tebessüm oluşturmak, her şeyden daha değerlidir bu hayatta. 

Bu yüzden babalarımızı özel günlerde alacağımız hediyelerle sevindirmek, onlara sevildiklerini hissettirmek oldukça önemlidir. Her ne kadar özel günleri ve hediyeleri önemsemiyor gibi görünseler de yumuşacık kalpleri ile babalar, hediyenin de en güzeli hak ediyor. İşte sevgili okurlarımız için hazırladığımız Babalar günü için hediye rehberi!

Teknolojinin altın çağını yaşarken doğal olarak babalarımıza aldığımız hediyelerde çoğunlukla teknolojik ürünler oluyor. Bu geniş ürün yelpazesinin içinden babamızın ihtiyacı olan en doğru hediyeyi seçmek, onu mest edecektir. Bir akıllı telefon, bir kablosuz kulaklık, eğer oyun oynamayı seviyorsa belki de bir konsol oyunu…

FIFA 21 (PS5)

Babalar futbolsever, futbol oyunlarını ise daha çok sever. Bir de evlatları ile birlikte oynayabilecekleri bir futbol oyunu olduğu zaman ise mest olurlar. Electronic Arts şirketinin geliştirdiği ve yayıncılığını yaptığı spor simülasyon video oyunu, PS5 ile gerçekçi bir görünüme kavuştu. Babalar günü için alınabilecek en iyi hediyelerden biri FIFA 21, babanız ile eğlenceli zaman geçirmenize olanak sağlayacak.

FIFA 21’i mediamarkt.com.tr’den satın alın

HUAWEI Band 6

Son dönemde popüler hale gelen akıllı bileklikler, babanıza bu özel gün için en iyi hediyelerden biri olabilir. Tasarımı ve yetenekleri ile babanızın hoşuna gidecek akıllı bilekliklerin başında gelen HUAWEI Band 6, Android ve iOS cihazlar ile son derece uyumlu çalışıyor. 14 güne kadar pil ömrü sunan akıllı bileklik, 1.47 inç ekran büyüklüğüne sahip. Tasarımı itibariyle babanızın koluna fazlasıyla yakışacak HUAWEI Band 6, kandaki oksijen seviyesinden kalori takibine kadar birçok görevi başarı ile yapıyor.

HUAWEI Band 6’yı mediamarkt.com.tr’den satın alın

BRAUN 3 Serisi 300BT Blk 3in1 Tıraş Makinesi

Babanızın evde kolaylıkla kişisel bakımını gerçekleştirmesi için alacağınız bu 3’ü 1 arada tıraş makinesi, değiştirilebilir 5 taraklı başlık tasarımı sayesinde tercih ettiği saç ve sakal stiline ulaşmasına olanak sağlıyor. Kolayca yıkanabilir ve cilde karşı nazik olan bu ürün, babalar günü için alınabilecek en iyi hediyelerden biri. 

BRAUN 3 Serisi 300BT Blk 3in1 tıraş makinesini mediamarkt.com.tr’den satın alın

ANKER PowerCore III Sense PD 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

İşkolik bir babanız varsa bu ürün onun hayatını son derece kolaylaştıracaktır. Sürekli dışarda olan ve telefonunu şarj edecek zamanı bile olmayan babalar için adeta bir ilaç olan bu taşınabilir şarj cihazı, 10000 mAh’lık pil kapasitesi ile telefonu defalarca şart etmeye olanak sağlıyor. Bunun dışında ürün Type-C girişi sayesinde hızlı bir şekilde şarj oluyor.

ANKER PowerCore III Sense PD’yi mediamarkt.com.tr’den satın alın

APPLE Airpods Pro

Sürekli telefon görüşmeleri yapan ve müzik dinleyen bir babaya alınacak en iyi ürün kesinlikle bir kablosuz kulaklık olacaktır. 2019 yılında çıkış yapan bu ürün, aktif gürültü engelleme ve şeffaf mod gibi üst düzey özellikleri ile babanızı oldukça mutlu edecektir.

APPLE Airpods Pro’yu mediamarkt.com.tr’den satın alın

SAMSUNG Galaxy Note 20 Akıllı Telefon

Eğer biraz daha bütçeniz varsa ve babanıza üst düzey bir akıllı telefon almak istiyorsanız, SAMSUNG Galaxy Note 20 modeline güvenebilirsiniz. 6.7 inç ekran büyüklüğüne sahip akıllı telefon, Exynos 990 yonga setinden güç alıyor. Şık tasarımı ile dikkat çeken ürün, 8 GB RAM ve 256 GB depolamaya sahip. 2020 yılında çıkış yapan akıllı telefon, arka tarafında 12 Megapiksel + 12 Megapiksel + 64 Megapiksel sensörlerin bulunduğu üçlü bir kamera kurulumu barındırıyor. 

SAMSUNG Galaxy Note 20’yi mediamarkt.com.tr’den satın alın

Cevap bırakın