Aynasız fotoğraf makinesi Canon EOS M6 tanıtıldı

0

1487335040_EOS_M6_Ambient_System_02_INSTA

Canon EOS M ailesine eklediği yeni modeli M6’yı tanıttı. Canon’un tüm ileri özelliklerini kompakt bir gövdede toplayan EOS M6, kompakt tasarım içinde DSLR hızı ve kalitesi sunuyor. Saniyede 7 çekim yapabilen EOS M6, güneşli yaz günlerinden puslu akşamlara her ortamda zengin renk işlemesi sağlama iddiasında.

24,2 Megapiksel APS-C boyutlu sensör, Dual Pixel CMOS AF ve DIGIC 7 dahil en son fotoğraflama teknolojileri ile donatılan bu yeni model, yanınızda her yere götürebileceğiniz kompakt bir gövde içinde DSLR hızları ve kalitesi sunuyor. Yaratıcı ifadeyi teşvik etmek amacıyla tasarlanan EOS M6’nın LCD ekranı sayesinde sıra dışı açılardan çekimler yapabilir ve fotoğraf makinesini açtığınız anda çekime hazır olabiliyorsunuz.

Sizin kontrol edemeyeceğiniz spontane anlarda, örneğin hareketli sokak performanslarında veya aksiyonu yoğun etkinliklerde EOS M6 7 kare/sn.’de sürekli çekim yapabilir veya sabit AF ile bu hızı 9 kare/sn.’ye kadar çıkartabilirsiniz. Dolayısıyla hiçbir anı kaçırmazsınız. Fotoğraf makinesi içinde beş eksenli video dengeleme kapasitesi sayesinde, hareket halinde çekseniz bile Full HD 60p videolarınız net şekilde kaydedebilir, makinenin dengeleme kapasitesi EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM gibi bir Dinamik IS lensi kullanılarak daha da artırılabilir.

Cihazın kısa süre içinde satışa sunulması bekleniyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın