Aydınlatma sektörü IstanbulLight 2018’de buluştu

0

11. Uluslararası IstanbulLight Aydınlatma ve Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi, katılımcı ve ziyaretçilerinin yoğun ilgisi ile sona erdi.

UBM Turkey tarafından, Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği (AGİD) ve Aydınlatma Türk Milli Komitesi (ATMK) stratejik ortaklığı ile düzenlenen 11. IstanbulLight Uluslararası Aydınlatma ve Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi, sektör temsilcilerinin geniş katılımıyla sona erdi. Sektörün hem yerel hem de global oyuncularına ev sahipliği yapan fuarda, en yeni teknoloji ve ürünler sergilenirken, düzenlenen etkinliklerde sektörün geleceği ve iyileştirmeye açık noktaları masaya yatırıldı.

19 – 22 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen IstanbulLight Fuarı; ulusal ve uluslararası 230 katılımcı firmaya ev sahipliği yaptı. Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu, Afrika, Doğu Avrupa, Balkanlar, BDT ülkeleri ve Uzak Doğu olmak üzere 106 ülkeden 850’si uluslararası toplam 6.341 profesyonel ziyaretçi ağırlandı. IstanbulLight Fuarı kapsamında gerçekleşen IstanbulLight Aydınlatma Forumu, IstanbulLight Aydınlatma Tasarımı Zirvesi ve Ticaret Sahnesi etkinlikleri ile gündem konuları uzmanlar tarafından ele alınarak, sektör için katma değer yaratıldı.

IstanbulLight 2019 için hazırlıklar başladı

Aydınlatma sektörünün uluslararası buluşma noktası olan IstanbulLight 2019 için hazırlıklara şimdiden başlandı. Fuar, 18-21 Eylül 2019 tarihleri arasında, bu yıl da olduğu gibi İstanbul Fuar Merkezi’nde katılımcı ve ziyaretçilerini aynı çatı altında buluşturacak.

  • MediaMarkt’ta satışa sunulan aydınlatma ürünlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın