Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürAyağınızı yerden kesecek elektrikli 'scooter' önerileri

  Ayağınızı yerden kesecek elektrikli ‘scooter’ önerileri

  Şehir içi ulaşımda son dönemde popüler olan ‘scooter’lar oldukça kullanışlı. Maliyetin düşük olması ve buna karşın sağladığı azami fayda nedeniyle bu teknolojik oyuncaklar çokça tercih ediliyor. Özellikle fazla eğimli olmayan güzergâhlarda evden işe ya da okula gidip gelmek için bu ürünler çok ideal.

  Katlanabilir olmaları büyük avantaj

  Gerektiğinde katlanabilir olmaları ve toplu taşıma araçlarına da alınabilmeleri nedeniyle uzun mesafeli yolculuklar için de ‘scooter’lar tercih edilebiliyor. Bu hafta MediaTrend internet mağazasından ayağınızı yerden kesecek elektrikli scooter önerilerinde bulunuyorum. Hazırsanız gelin hemen başlayalım:

  XIAOMI Mi Pro 2

  XIAOMI Mi Pro 2

  Size önereceğim ilk ‘scooter’, XIAOMI firmasının Mi Pro 2 modeli. Serisinin en güçlü ürünü olan bu ‘scooter’, 45 Km. gibi uzun bir menzile sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Üç farklı hız seçimi yapabileceğiniz bu modern ulaşım aracıyla satte 25 kilometreye kadar hız yapabilir ve dilediğiniz yere pratik olarak ulaşabilirsiniz. Ürün gücünü 446Wh kapasiteli motorundan alıyor.

  Hafif alümünyum gövdeye sahip

  Kinetik enerji geri kazanım sistemi (KERS) bulunan ürün bu sayede enerji verimliliği sağlıyor. Havacılık sınıfı hafif alüminyum gövdeye sahip olan, 600W maksimum güce ulaşan ve mobil uygulama üzerinden de kontrol edilebilen bu ürün oldukça kullanışlı. XIAOMI Mi Pro 2, 20 derecelik eğimleri kolayca geçebilme yeteneğine sahip.

  scooter

  GIDDY Kickscooter MD-FS85

  Ayağınızı yerden kesmek ve sizi dilediğiniz yere kolayca taşımak için GIDDY Kickscooter MD-FS85 model elektrikli ‘scooter’ iyi seçeneklerden biri. Tek şarjla 25 kilometre mesafe katedebileceğiniz ürün, 120 kg. taşıma kapasitesine sahip. GIDDY Kickscooter MD-FS85, 15 derecelik eğimleri sorunsuz geçebiliyor.

  Samsung batarya ile geliyor

  Gücünü 250W fırçasız motor ve Samsung 36V/7.8 AH bataryadan alan bu şık ‘scooter’ 5 saatte şarj oluyor ve sizi gün boyu dilediğiniz yere götürmek için enerjiyi verimli kullanıyor. Diğer modeller gibi katlanabilir olan bu ‘scooter’ gerektiğinde kolayca toplu taşıma araçlarında da size eşlik edebiliyor.

  BOOD Kickscooter FW-H85B

  BOOD Kickscooter FW-H85B

  Satın alma kararınızı vermeden önce, BOOD Kickscooter FW-H85B model ‘scooter’a da bakabilirsiniz. Tek şarjla 25 kilometre yol alan bu ‘scooter’ın 7.8 mAh kapasiteli Samsung marka bataryası 5 saatte şarj oluyor. 110 Kg. taşıma kapasitesine sahip olan BOOD Kickscooter FW-H85B elektrikli ‘scooter’, 250W motordan güç alıyor.

  İkili frenle güvenli seyahat

  Bu ürün, saatte maksimum 25 Km. hız yapabiliyor ve 25 derecelik eğimden kolaylıkla geçiyor. İkili fren sistemine sahip olan bu ‘scooter’, seyahatlerinizi daha güvenli hale getiriyor. Havacılık sınıfı alüminyum gövdesiyle hem hafiflik hem de kullanıcı güvenliğine katkı sağlayan BOOD Kickscooter FW-H85B elektrikli ‘scooter’, hız ve şarj göstergeli LCD ekrana da sahip.

  GOLDMASTER Mobil Urban E-Go

  GOLDMASTER Mobil Urban E-Go

  Tavsiye edeceğim son ürün ise GOLDMASTER firmasının Mobil Urban E-Go modeli. 120 Kg. taşıma kapasitesine sahip olan bu ‘scooter’, 4 saatte şarj oluyor ve tek şarjla 30 kilometreye kadar yol alabiliyor. Güvenliğiniz için çift disk freni bulunan ürün, bu sayede sürücü güvenliğini ön plana çıkarıyor.

  Sadece 7 kilogram

  Taşıma çantası ve şarj cihazıyla birlikte kutusundan çıkan GOLDMASTER Mobil Urban E-Go, sadece 7 kilogram ağırlığa sahip. GOLDMASTER Mobil Urban E-Go, gerektiğinde katlanarak toplu taşıma araçlarına da alınabiliyor. Özellikle toplu taşımadan da yararlanacaklar için GOLDMASTER Mobil Urban E-Go, seçenekler arasında yer alabilir.

  Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

  Bu yazıda size ayağınızı yerden kesecek elektrikli scooter modelleri hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştım. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan tüm elektrikli scooter modellerini buradan görebilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.

  İlgili yazı: Elektrikli scooterlar ve güvenlik önerileri

  Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/melihbayramdede

  YouTube kanalıma abone olun: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede


  MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

  Fujifilm Instax Mini 11 ile anında fotoğraf baskısı

  Fujifilm Instax Mini 11 ile anında fotoğraf baskısı

  Fujifilm Instax Mini 11 ile anında fotoğraf baskısı

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN