ASUS’tan profesyonellere özel yeni iş istasyonu

0

ASUS, profesyonel düzeyde performans ve esnek yapılandırma seçenekleri sunan yeni ExpertCenter E500 G9 iş istasyonunu tanıttı.

İki yıl önce girdiği Türkiye kurumsal pazarında büyük başarı yakalayan ASUS, KURUMSAL kategorisiyle şirketlerin dizüstü, masaüstü ve all-in-one (hepsi birarada) bilgisayar ihtiyaçlarını uçtan uca karşılama konusunda kendini her gün geliştiriyor. KURUMSAL kategorisinde, dizüstü bilgisayarlardan oyun istasyonlarına, sunuculardan mini PC’lere, anakartlardan monitör ve projeksiyonlara kadar oldukça geniş bir ürün skalasına rastlamak mümkün. Masaüstü çözümler sunan ASUS ExpertCenter serisi ise işletmelerin ihtiyaçlarına özel tasarlanmış güç merkezleri olarak kabul ediliyor ve sürdürülebilir büyümeye yeni bir kapı açıyor.

ASUS’un en yeni masaüstü çözümlerden biri de 12. Nesil Intel® Core™ işlemcilerle güçlendirilen ExpertCenter E500 G9 İş İstasyonu. Görselliğe önem veren yaratıcı profesyoneller için biçilmiş kaftan olan bu yeni istasyon, 3D tasarım/modelleme, , simülasyon ve görselleştirme gibi görevler için özel olarak tasarlandı.

3D iş akışları artık her endüstrinin temel bir bileşeni olduğundan, ekipler arasında verimli bir tasarım iş birliği de kritik öneme sahip. Bu noktada, E500 G9 ile hayatı kolaylaştırmak için yola çıkan ASUS, karmaşık tasarım iş akışlarını temelden dönüştüren, uçtan uca bir 3D işbirliği ve simülasyon platformu olan NVIDIA Omniverse ™ Enterprise ile iş birliğine imza attı. Omniverse Enterprise, günümüzün dinamik ekipleri ile her gün kullandıkları uygulama ve araçları birbirine bağlayarak daha uyumlu ve verimli bir ortam yaratıyor.

Cevap bırakın