ASUS’tan işletmelere özel dizüstü bilgisayar

0

P5430_2Asus, kurumsal ürün serisinin yeni üyesi AsusPro P5430’u duyurdu. Intel Core işlemlerle gelen modelde hafif tasarım, parmak izi teknolojisi, TPM modülü ile üst seviye güvenlik ve geniş bağlantı seçenekleri ön planda.

1 kilo 700 gram ağırlığa sahip üründe 2 adet USB 3.0, 1 adet Type C (USB 3.0), 1 adet USB 2.0, RJ45 Ethernet portu, mini-ekran ve VGA portları ve Intel HD Graphics 520 ekran kartı bulunuyor. AsusPro P5430, 14 inç mat ekrana sahip ve sunulan çözünürlük değeri de HD ya da Full HD seçenekleri arasından belirlenebiliyor. İşlemci tarafında ise seçenekler Intel Core i7’ye (Skylake) kadar uzanıyor.

Geniş çoklu dokunmatik mouse sayesinde ise kullanıcılar, iki parmağını kullanarak web sayfalarını kaydırabiliyor, görüntüleri yakınlaştırıp döndürebiliyor ve üç parmak ile dokunarak sağ tuş fonksiyonunu kullanabiliyor.

Düşme, menteşe ve panel basınç gibi yüksek endüstri standartlarına uygun kalite testlerinden geçirilen dizüstünün klavyesi, sıvı dökülmelerine karşı koruma da sağlıyor. Dizüstünde yer alan klavye, 2,3mm dikey tuş mesafesi ile anlık tepkime sunarak çalışanların işlerini verimli ve hızlı bir şekilde yapmasını sağlıyor.

Tasarım özellikleri arasında metal desenli koyu renk kasa da dikkat çeken ayrıntılar arasında. Bu sayede özellikle toplantılarda yapılan sunumlarda kullanıcının profesyonel duruşuna olumlu etki sağlanıyor.

Cevap bırakın