ASUS’tan Dolby Vision destekli iki monitör

0

ASUS, sinema ve post prodüksiyon, 3D tasarım, fotoğrafçılık ve grafik tasarımı üzerine çalışanlara yönelik ProArt PA32UCX ve PQ22UC profesyonel monitör modellerini duyurdu.

ASUS, NAB (National Association of Broadcasters – Ulusal Yayıncılar Derneği) Show 2019’daki standında monitörler, mini PC’ler, iş istasyonları ve dizüstü bilgisayarlardan oluşan ürün serilerini sergiledi. Sergilenen ürünler arasında yer alan ASUS ProArt PA32UCX ve PQ22UC, dünyanın Dolby Vision destekli ilk monitörleri olma unvanına sahip olmasıyla göze çarpıyor.

Dünyanın Dolby Vision destekli ilk bilgisayar monitörleri olan ASUS ProArt PA32UCX ve PQ22UC’yi tanıtmaktan gurur ve heyecan duyduklarını belirten ASUS İkinci Başkan Yardımcısı Vincent Chiou, “Renk doğruluğunun günümüzde profesyonel tasarımcılar ve talepkar kullanıcılar için önemli olduğunu biliyoruz. Yeni ProArt serimiz her iki kullanıcı grubunu da memnun etmenin yanında beklentilerinin çok üzerinde bir deneyim sunacak.” dedi.

“Pencereden dışarı bakıyormuş gibi…”

ASUS ProArt PA32UCX ve PQ22UC modellerinin Dolby Vision desteği sunan ilk monitörler olduğunu ve bu ürünler sayesinde profesyonel kullanıcıların ve tüketicilerin Dolby Vision deneyimini kolaylıkla yaşayabileceklerini belirten Dolby Laboratories Görüntüleme İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Taeho Oh “Elde edilen görüntüler o kadar gerçekçi ki kullanıcılar pencereden dışarı bakıyormuş gibi hissedecek. ASUS ProArt monitörlerin Dolby Vision’ın sahip olduğu avantajları tüm dünyada kullanıcılarla tanıştırması için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Cevap bırakın