Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Fotoğraf/KameraAsus’tan 3x optik zoom’lu en ince akıllı telefon

  Asus’tan 3x optik zoom’lu en ince akıllı telefon

  Zenfone_Zoom

  Dünyanın ilk 4GB RAM’ine sahip telefonu ZenFone 2’nin ardından Almanya’da düzenlenen teknoloji fuarı IFA 2015 kapsamında dünyanın 3x optik zoom’lu en ince akıllı telefonunu tanıttı. ZenFone Zoom model adıyla gelen akıllı telefon, 3x zoom faktörünün yanı sıra 13 megapiksel ana kameraya sahip.

  Sarsıntısız fotoğraf çekme imkânı sunan Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) özelliği ve optimize edilmiş fotoğraflar çekme imkânı sunan profesyonel düzeydeki Panasonic SmartSFI sensörüne sahip ZenFone Zoom akıllı telefonu, hızlı otomatik odak özelliği ile keskin hatlara sahip fotoğraf çekimlerini de mümkün hale getiriyor. Adeta, akıllı telefonlarda fotoğraf çekimi kavramını yeniden şekillendiren ZenFone Zoom, DSLR çekim tarzını 5 mm’lik metal bir kasaya sığdırarak cebe sokuyor.

  Profesyonel kullanıcılar da ZenFone Zoom’un manuel modu ile büyük bir esneklik kazanıyor. Bu kullanıcılar, ISO ayarlarından profesyonel seviyede manuel kontrol sağlarken deklanşör hızı gibi daha bir çok özelliği diledikleri gibi ayarlayabiliyor.

  4 çekirdekli 2.5GHz Intel Atom Z3590 işlemci ve 4GB RAM ile çalışan bu akıllı telefon performansıyla da iddialı. Asus, ayrıca aşağıdaki modellerini de ilk kez görücüye çıkardı.

  ZenWatch2

  ZenWatch 2: ASUS’un akıllı saat ailesi ZenWatch’ın en yeni üyesi ZenWatch 2, iki güne kadar süren pil ömrü ve 2 boyut, 3 kasa rengi ve 18 kordon seçeneği ile öne çıkıyor.

  ZenPad_S_8_0

  ZenPad S 8.0, ZenPad 8.0 ve ZenPad 10: ASUS’un en son Android’li tabletleri. ZenPad 8.0 için değiştirilebilir kapaklar içerisinde 6 hoparlörlü 5.1 kanal surround ses sisteminin dahil olduğu ses sistemi de içeriyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN