Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiYeni ASUS ZenPad Ağustos’ta satışta

  Yeni ASUS ZenPad Ağustos’ta satışta

  ZenPad_Z380C_FamilyASUS 7 inç ZenPad 7.0 (Z370) ve 8 inç ZenPad 8.0 (Z380) tabletlerini duyurdu. Android işletim sistemi ile çalışan tabletler; değiştirilebilir kapaklar ile tablet deneyimini yeniden şekillendiriyor. Farklı iki ekran boyutunda gelen tabletler, Wi-Fi ve opsiyonel LTE/3G bağlantısı ile her türden kullanıcıya uygunluğu ile öne çıkıyor. ZenPad üç farklı renk seçeneği ile geliyor: Obsidien siyah, inci beyazı ve aurora metali.

  4 çekirdekli 64-bit Intel Atom x3 işlemciden güç alan ZenPad, akıcı çoklu görev, video ve oyun için yüksek performanslar sunuyor. Arka taraftaki 8MP ve ön taraftaki 2 MP PixelMaster kamera ile ZenPad, kullanıcılara ışığın az1 olduğu ortamlar da dahil her ortamda kalitede fotoğraflar, videolar ve selfiler çekmelerine imkan sağlıyor.

  Android 5.0 ‘Lollipop’ ile gelen ZenPad; özgürlük, bağlantı ve ifade konseptleri üzerine tasarlanmış ASUS ZenUI kullanıcı arayüzüne sahip. HD IPS ekran sunmasının yanı sıra özel görüntü iyileştirme teknolojisi ASUS VisualMaster özelliğini taşıyor. ASUS Tru2Life ve ASUS TruVivid özelliklerini de kapsayan ASUS VisualMaster, ilk kez tabletlerde kullanılan ve yeni nesil televizyonlarda bulunan ileri görüntü işleme teknolojileri ile kapsamlı görüntü optimizasyonu sunuyor.

  ZenPad_Z370CG_Aurora_MetallicASUS ZenPad, DTS-HD Premium Sound ses sistemini kullanan dünyanın ilk tableti olarak da öne çıkıyor. Evde ya da hareket halinde olan kullanıcıya inanılmaz üç boyutlu eğlence deneyimi yaşatmak için DTS-HD ses sistemi, DTS-HD kodlaması ile multimedya içeriklerin sesi çok doğal bir şekilde vermesini sağlarken stereo sesleri, sanal olarak surround seslere dönüştürebiliyor.

  ASUS ZenPad’lerin bu yılın Ağustos ayı sonunda satışa sunulması bekleniyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN