Asus Zenfone Max Pro M2 göründü

0

Kısa bir süre önce ilk bilgiler ortaya çıkan Asus Zenfone Max Pro M2, bu defa resmi görseli ile karşımıza çıkıyor. Modelin ilk resmi görseline haberimizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Asus Zenfone MAx Pro M2 modeli bir önceki sürümü Asus Zenfone Max Pro M1 altyapısı ile geliyor. Modelin ilk resmi görseli ise kullanıcılara duyuruldu. Resmi görselin yayınlandığı yer ise firmanın Endonezya’daki Twitter hesabı.

Asus Zenfone Max Pro M2, 11 Aralık 2018 tarihinde tanıtılacak. Tanıtıma sayılı günler kalan yeni modelin tüm kasası olmasa da belirli bir oranı, resmi görsel olarak yayınlandı.

Asus’un yeni modelinin oyun odaklı bir akıllı telefon olacağı kaydediliyor. Ayrıca yayınlanan yeni görsel ile son dönemdeki trendlerden biri olan çentikli tasarımın öne çıktığı görülüyor. Snapdragon 660 işlemcisiyle gelecek olan modelin RAM kapasitesi ise 4 GB ve 6 GB şeklinde. Ayrıca ekranının 6 inç ve 1080 x 2280 piksel çözünürlükte olacağı söylenenler arasında.

Asus Zenfone Max Pro M2 arka kapağında, yayınlanan görselden anlaşıldığı kadarı ile sıra dışı bir desen söz konusu. Modelin dahili hafızası ise iki farklı alternatif sunarak pazara girecek. 64 GB ve 128 GB dahili hafıza içerecek olan modeller kullanıcıların tercihine bırakılacak. Ayrıca yine görselde anlaşıldığı kadarı ile modelin arka tarafında 3 kamera yer alıyor. Akıllı telefonun kullanacağı işletim sistemi ise Android 8.1 Oreo olacak.

Asus Zenfone Max Pro M2 batarya gücü ile fark yaratacak!

Yeni Zenfone Max Pro M2’de 5000 mAh kapasiteli bir pilin yer alacağı iddia ediliyor. Yüksek pil gücü kullanıcıları oyun sırasında sürekli biten batarya sorunu ile karşı karşıya bırakmayacak ve oyun süresi daha da uzamış olacak.

Cevap bırakın