Asus ZenFone 6 kızaklı tasarım ile videoda gözüktü!

0

Asus’un yeni ZenFone 6 modeli, 16 Mayıs tarihinde tanıtılacak. Yeni modelin tanıtılmasına birkaç gün kala, modelle ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Asus ZenFone 6, iki yönlü kızaklı tasarımla birlikte bazı videolarda ortaya çıktı. Ortaya çıkan yeni detaylara hep birlikte göz atalım!

Asus ZenFone 6 kızaklı tasarım ile ortaya çıktı!

Yayınlanan videolara göz attığımızda, modele ait iki yönlü kızaklı tasarım hakkında daha fazla bilgi ediniyoruz. Ekran aşağı sürüklenince selfie kamerası ortaya çıkarken, ekran yukarı sürüklenince ise ön tarafa bakan bir hoparlör açığa çıkıyor.

Asus ZenFone 6

Çentiksiz bir ekran yapısına sahip olan model, arka tarafta da bir parmak izi okuyucusu barındırıyor. Önceki söylentilere göre modelin ekran içinde parmak izi okuyucusuna sahip olması bekleniyordu. Ancak videoda görüldüğü üzere modelde konumlandırma arka tarafta yapılmış. Bununla birlikte arka taraftaki ikili kamera kurulumu da dikkatleri çekiyor.

Ayrıca ZenFone 6, kulaklık girişi ile USB-C bağlantı yuvasını da üstünde barındırıyor. Yeni modelin tanıtılmasına birkaç gün kalmışken, daha fazla detayın ortaya çıkacağını da söyleyebiliriz.

 

Cevap bırakın