Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiASUS Zenbook Pro 14 Duo OLED, IDEA ödülüne layık görüldü

  ASUS Zenbook Pro 14 Duo OLED, IDEA ödülüne layık görüldü

  Profesyonellerin ilk tercihi olan, içerik oluşturma ve iş akışlarında adeta devrim yaratan ASUS Zenbook Pro 14 Duo OLED, yenilikçi tasarımıyla IDEA 2023’te Tüketici Teknolojisi kategorisinde Gümüş ödülün sahibi oldu.

  Amerika Endüstriyel Tasarımcılar Derneği (IDSA) tarafından verilen ve tasarım alanında dünyanın en prestijli ödül programlarından Uluslararası Tasarımda Mükemmellik Ödüllerini (IDEA 2023) kazanan markalar açıklandı. Dünyanın lider bilgisayar üreticilerinden ASUS, Zenbook Pro 14 Duo OLED modeliyle, IDEA 2023 Tüketici Teknolojisi kategorisinde Gümüş ödülle onurlandırıldı. Yenilikçi tasarımıyla dikkat çeken Zenbook Pro 14 Duo OLED, tasarım inovasyonu, kullanıcı faydası, müşteri/marka avantajı, sosyal fayda ve estetik alanlarındaki mükemmelliğiyle ASUS’a ödül getirdi.

  Kullanıcıların yaşadığı zorlukları ve taleplerini takip ederek, yalnızca işlevselliği aşan çözümler yaratan ASUS, kullanıcı merkezli deneyimler ve günlük yaşama sorunsuz bir şekilde entegre edilen anlamlı yenilikler sunuyor. Benzersiz bir kullanıcı deneyimi garanti etme misyonu benimsediklerini söyleyen ASUS Baş Tasarım Sorumlusu Mitch Yang, “Tasarım taahhüdümüzü, tutkumuzu ve uzmanlığımızı yeniden teyit eden IDEA Gümüş ödülünü almaktan onur duyuyoruz. Anlamlı yeniliklerle güzel cihazlar üretme misyonumuz, bizi inanılmaz deneyimlerle kullanıcıları memnun etmeye yönlendiriyor. Bu takdir, dünya çapındaki kullanıcıları güçlendirerek estetik, yenilik, performans ve işlevselliği harmanlayan en son tasarımları üretmeye devam etmemiz için bize ilham veriyor” dedi.

  ASUS, dünyanın ilk 14,5 inç 2.8K 120Hz OLED dokunmatik paneline sahip, son derece kompakt ve çift ekranlı yeni modeli Zenbook Pro 14 Duo OLED’i geçen yıl kullanıcılarıyla buluşturmuştu. Bilgisayarın en çarpıcı özelliği; çoklu görevler için kullanıcısına alışılmışın dışında, büyük bir görsel çalışma alanı sunan yeni nesil ScreenPad Plus özelliği.

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN