Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımASUS Yeni ExpertBook B9 OLED'i tanıttı

  ASUS Yeni ExpertBook B9 OLED’i tanıttı

  Seçkin yöneticiler için dünyanın en hafif 14 inç OLED iş dizüstü bilgisayarı şimdi parmak ucu yapay zeka gücü için yepyeni Copilot tuşuna sahip.

  ASUS, üstün taşınabilirlik ve dayanıklılık için hafifliğin sınırlarını zorlamak amacıyla birinci sınıf magnezyum-lityum alaşımından titizlikle üretilen ve yalnızca 990 g ağırlığıyla dünyanın en hafif 14 inç OLED iş dizüstü bilgisayarı olan yeni ExpertBook B9 OLED’i tanıttı.

  Çevre dostu tasarımı, parlak 16:10 OLED ekranı, yapay zeka destekli kamerası ve kristal netliğinde, odaklanmış konferans deneyimleri için gürültü engelleme özelliği, Intel vPro® platformuna sahip en yeni Intel® Core™ 7 işlemcisi (Seri 1), çok sayıda kurumsal sınıf güvenlik özelliği ve sonsuz yapay zeka keşfi için yepyeni bir Copilot tuşu ile ExpertBook B9 OLED, yöneticiler ve iş seyahatinde olanlar için mükemmel bir ortak. Hem yeşil kimlik bilgilerini hem de profesyonelliği artırırken, elit iş dizüstü bilgisayarları için yeni bir kriter belirliyor. ExpertBook B9 OLED ayrıca, uçtan uca teslimat, garantili kalite, esnek ve hassas karbon dengeleme seçenekleri sunan ve gerçek, olumlu etki yaratan ASUS Carbon Partner Services, tarafından destekleniyor.

  ASUS ExpertBook B9 OLED, hem modern bir iş dizüstü bilgisayarının ne olması gerektiği hem de neler başarabileceği konusundaki beklentileri yükseltmek için tasarlandı. ExpertBook B9 OLED, sadece 990g ile dünyanın en hafif 14 inç iş dizüstü bilgisayarlarından biri olurken, üstün kalite ve tasarım sunuyor. Gezegendeki en hafif metal alaşım olan birinci sınıf magnezyum-lityum alaşımından üretilen ultra hafif ve dayanıklı çerçevesi ve kaplaması, onu seçkin iş yöneticileri için ideal bir seyahat arkadaşı haline getiren önemli yeniliklere sahip.

  İnanılmaz hafifliğine rağmen ExpertBook B9 OLED oldukça sağlam. ABD askeri sınıfı MIL-STD-810H standardına uygun 28 ayrı teste ve ASUS Üstün Dayanıklılık Testi rejimine tabi tutularak olağanüstü sağlamlık sağlamak için düzinelerce titiz prosedürden geçti. ExpertBook B9 OLED ayrıca olağanüstü performans, verimlilik ve bağlanabilirlik sağlıyor ve tek bir şarjla 11 saate kadar kullanım sunuyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN