Asus yeni anakartlarını hazırladı!

0

ASUS Coffee Lake tabanlı anakartlarını duyurdu

8. nesil Intel işlemciler, sundukları yüksek performans ve ekonomik güç tüketimleri ile dikkat çeken bir aile olacak. Bu yeni işlemcilerin ise Z370 çipsetli anakart modellerinde kullanılması gerekiyor. Dünyanın en önemli anakart üreticilerinden Asus, yeni nesil işlemcilere yeni nesil anakartlarla hazır olacak.

iPhone X cephesinden büyük sürpriz!

15 farklı modelden oluşan seri kullanım senaryolarına göre geliştirildi. Bütçe, maliyet ve boyut odaklı anakartlarla zenginleşen Z370 koleksiyonu, farklı hedef kitleleri için hazırlanmış Republic of Gamers (ROG), Prime ve TUF Gaming anakartlardan oluşuyor.

Zengin Z370 ailesi dikkat çekiyor

Yeni seride, oyuncuların ve performans tutkunlarının istediği tüm yeniliklere sahip olması beklenen ROG Maximus X anakartlar da yer alıyor. Şık ve tasarım anlamında etkileyici görünüme sahip ROG Strix anakartlar, kişiselleştirme ve ince ayar yenetekleri ile dikkat çeken ASUS Prime serisi Z370 ailesini oluşturuyor.

Tüm bunlara ek olarak uygun fiyat ve kolay kullanımı bir araya getiren ASUS TUF Gaming anakartlar da yeni seride yer alan diğer modeller. Tüm anakartlar, Intel’in en yeni işlemcilerinin sunduğu tüm performanstan faydalanmanızı sağlayan özel teknolojilerle donatılmış.

Eğer yeni nesil bir Intel işlemci alacaksanız bu modellere bakmanızda fayda var.

Cevap bırakın