ASUS Vivobook ailesinin rengiyle dikkat çeken yeni modeli ile tanışın

0

ASUS, en cesur ve genç ürün ailesi olan Vivobook serisine, nefti yeşili rengi ve şık detaylarıyla göz dolduran bir model daha ekledi.

ASUS, çarpıcı detayları, ezber bozan performansı ve nefti yeşili rengiyle dikkat çeken yeni modeli Vivobook S14’ü kullanıcılarıyla buluşturdu. WiFi Master teknolojisi, en yeni Intel işlemcileri, Iris® Xe grafik kartı ve WiFi 6 ile hayat bulan VivoBook S14, 1.3 kg ağırlığı ve 15.9 mm inceliği ile tüy kadar hafif.

14 inç, dört tarafı çerçevesiz NanoEdge ekrana sahip olan Vivobook S14, %90 ekran-gövde oranıyla oldukça geniş ve sürükleyici bir görüntüleme deneyimi sunuyor. Hızlı şarj özelliğiyle hiçbir yerde yarı yolda bırakmayan Vivobook S14, 67 Wh gücündeki 17 saatlik pil ömrü ile kesintisiz üretkenliği garanti ediyor. Konforlu bir yazma için tam boy aydınlatmalı klavyeye sahip olan cihazda, tek dokunuşla oturum açmayı sağlayan yerleşik parmak izi sensörü de bulunuyor. Kolay ve hızlı veri girişine imkan tanıyan NumberPad 2.0 teknolojisini de kullanan cihaz, hayatı kolaylaştıracak pek çok inovatif özelliğe sahip.

Intel® Evo™ sertifikasına sahip VivoBook S14, 14 inçlik hafif gövdesinin içine yüksek performanslı bir sistem sığdırıyor. Çoklu görevlerin üstesinden kolaylıkla gelebilecek şekilde tasarlanan S14, 16 GB bellek, Intel® Core™ işlemcileri, Intel Optane™ Bellek H10* ve Intel Iris® Xe grafikleriyle oyundan görüntü ve video düzenlemeye kadar her türlü görevde kesintisiz performans sunuyor. Aynı zamanda PCIe®SSD depolamaya sahip olan cihaz, daha az güç tüketimiyle daha hızlı bir veri aktarımına imkan sağlıyor.

Cevap bırakın