ASUS, üç yeni X299 anakart tanıttı

0

Yeni anakartlar, yakında çıkacak Intel Core X serisi işlemcilere destek vermenin yanı sıra gelişmiş özelliklere ve bileşenlere sahip.

ASUS, yeni çıkacak Intel Core X serisi işlemciler için üç yeni X299 anakart modeli duyurdu. Bazı ihtiyaçlar yalnızca çok sayıda çekirdeğe, büyük ön belleğe ve yüksek bant genişliğine sahip işlemcilerle giderilebiliyor. Intel’in yeni üst seviye masaüstü platformu, RAM kapasitesini 256 GB’a çıkarıyor ve CPU’dan daha fazla PCIe bağlantısına destek veriyor. Böylece çok GPU’lu ve yüksek kapasiteli NVMe SSD dizilerine sahip sistemlerin önü açılıyor.

Yenilenen anakartların temel özellikleri arasında, ek güç fazlarına sahip gelişmiş güç devreleri, daha hızlı RAM desteği, CPU üzerinde Intel Virtual RAID (VROC) desteği, daha iyi ağ bağlantısı ve USB bağlantısı yer alıyor. Her üç model de sisteminiz için en uygun frekansı ve voltaj ayarlarını bulmak için CPU’yu otomatik olarak ayarlayan AI Hız Aşırtma özelliğine sahip.

ROG Rampage VI Extreme Encore

ROG Rampage VI Extreme Encore, EATX biçiminde şık bir anakart. ROG Armor’un üzerindeki Infinity Lightning holografik hatlar daha ilk bakışta kendine hayran bırakıyor. Ana M.2 yuvaları, giriş çıkış kalkanı ve ses sinyali bileşenleri aynı malzemeyle güçlendiriliyor. 1,77 inç boyutundaki LiveDash OLED ekran POST kodları, sistem bilgileri veya özel görseller gösterebiliyor.

Cevap bırakın