Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiASUS, Türkiye’de 4.5G’ye hazır!

  ASUS, Türkiye’de 4.5G’ye hazır!

  Zenfone_family

  Türkiye uzun zamandır hazırlandığı 4.5G teknolojisine nihayet kavuşuyor. 1 Nisan itibariyle kullanıma geçecek yeni bağlantı ile mobil telefonlarda internet hızı, veri indirmede 100–150 Mbps’den başlayıp 375 Mbps seviyelerine kadar çıkacak. 2GB büyüklüğündeki bir video, 3G’de 780 saniyede yüklenirken 4.5G’de bu süre 54 saniyelere kadar düşecek.

  ASUS’un yeni nesil ZenFone ailesinin amiral gemisi ZenFone 2, Zenfone Selfie, Zenfone Laser ve Türkiye pazarına bu ay sunduğu Zenfone Max da dâhil tüm akıllı telefonları 4G/LTE bağlantısı ile 4.5G teknolojisine uyumlu telefonlar içerisinde dikkat çeken alternatifler olarak öne çıkıyor.

  ASUS’un telefonlarında kullandığı bağlantı teknolojisi, 4.5G’nin sunduğu yüksek hızları destekleyerek kullanıcılara sosyal medyada kaliteli içerikleri daha hızlı paylaşmalarına, HD videoları kesintisiz izlemelerine, multiplayer oyunları daha akıcı oynamalarına imkân verirken aramalarda ses kalitesini en net seviyeye çıkarıyor. Telefonların 64GB’ye varan depolama alanları ile de yüksek kalitedeki içerikleri depolamak sorun olmaktan çıkıyor.

  asus zenfone 3

  Yüksek performans isteyen oyunların üstesinden kolaylıkla gelebilecek işlemciler ile donatılan ASUS Zenfone ailesinin 1920x1080p Full HD çözünürlükteki IPS ekranına sahip üyeleri sayesinde oyuncular, görsel şenlik sunan oyunlardan her açıdan zevk alabiliyor. 4G/LTE bağlantısı ile oyun severler, internet üzerinden arkadaşları ile birlikte karşılıklı oyun oynarken de en üstün performansla oyunlardan keyif alabiliyor.

  Hızlı internet için güçlü pil gerekiyor

  4.5G servisiyle akıllı telefonlar pil tüketimini hızlandıracak. Bu yüzden yeni alınacak telefonların hızlı şarj olması ve pil kapasitesinin yüksek olması gerekiyor. ASUS’un 4.5G’ye uyumlu telefonları multimedya performansı ile pil verimliliğinde de iddialı. ASUS BoostMaster hızlı şarj teknolojisi sayesinde 39 dakikada telefon şarjının %60’ı doluyor.

  Media Markt’taki her bütçeye uygun akıllı telefon alternatifleri için buraya tıklayınız.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN