ASUS, Tayvan’ın en değerli uluslararası markası seçildi

0

ASUS, Interbrand tarafından düzenlenen prestijli Tayvan’ın En İyi Global Markaları anketinde birinci seçildi. İşte detaylar…

ASUS, dünyanın önde gelen marka danışmanlık şirketi Interbrand tarafından düzenlenen prestijli 2019 Tayvan’ın En İyi Global Markaları anketinde üst üste yedinci yıl birinci olarak Tayvan’ın en değerli uluslararası markası seçildi.

Her yıl düzenlenen Tayvan’ın Global Markaları anketi, Tayvan’daki markaların uluslararası arenada nasıl performans gösterdiğini belirleyen temel göstergelerden biri olarak kabul ediliyor. ASUS, ödülünü Tayvan Ekonomik İlişkiler Bakanlığı tarafından düzenlenen ödül töreninde aldı.

ASUS’ın Finans Direktörü Nick Wu, ödül töreninden sonra yaptığı açıklamada, “ASUS, teknolojiye ve dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere inanılmaz ürünler sunmak için inovasyonlar yapmaya tutkuyla bağlı. Bu tutku, İnanılmazın Peşinde sloganımızı yansıtan marka felsefemizin kalbinde yer alıyor. Bu nedenle, üst üste yedinci yılda Tayvan’ın en değerli uluslararası markası konumunu korumak bizim için son derece önemli bir başarı. Bu seçkin ödül, ASUS’un yaptığı her işte inanılmazın peşinde olma kararlılığını hem takdir ediyor hem de vurguluyor. Bugünkü başarımızı, yarın mükemmeli yakalama çabamıza devam edeceğimizi aklımızda tutarak kutluyoruz.” dedi.

2019 yılında çeşitli hedeflerine ulaşmayı başaran ASUS, birinci sınıf tasarım ve inovasyon geliştirme konusundaki kararlılığını gösteren birçok uluslararası tasarım ve medya ödülü almaya devam etti.

Cevap bırakın