ASUS, sekizinci kez Tayvan’ın en değerli uluslararası markası seçildi

0

Elde edilen başarı, küresel salgın döneminde yaşanan zorluklara gösterdiği dirençle büyümeye devam ettiğini gösterdi.

ASUS, marka danışmanlığında lider Interbrand tarafından düzenlenen prestijli 2021 Best Taiwan Global Brands araştırmasında ilk sırayı elde ederek sekizinci kez Tayvan’ın en değerli uluslararası markası seçildiğini duyurdu. Interbrand’ın her yıl düzenlediği bu anket Tayvan markalarının uluslararası platformdaki performansları için önemli bir gösterge niteliği taşıyor.

ASUS her yerde insanların yaşamlarını zenginleştiren inanılmaz deneyimler sunuyor. Bu yıl kazanılan başarı da ASUS’un tüm dünyadaki sağlam marka değerini ispatlıyor. Interbrand’ın verdiği bu ödül ASUS’un sektördeki lider konumunu pekiştirirken, küresel salgın döneminde yaşanan zorluklara karşı markanın ciddi büyümesini de gözler önüne seriyor.

“Interbrand’ın ASUS’u 2021’in en iyi Tayvan markası seçmesi bizi gururlandırdı.” diyen ASUS co-CEO’su S.Y. Hsu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Küresel bir teknoloji lideri olarak her zaman İnanılmazın Peşinde çalışıyoruz. Elde ettiğimiz bu başarı yeniliklerin ve mükemmelin izinde kesintisiz çalışmalarımızı sürdürüyor, iş birlikleriyle başarıya ulaşıyoruz.”

ASUS son yıllardaki güçlü büyümesine ek olarak, markanın gücünü ve direncini artırmak için kendi paydaşlarının ortak aklından yararlandığı çeşitli çalışmalar yürüttü. Örneğin, farklı işlevler taşıyan komitelerin kurulmasıyla potansiyel, ani veya süregelen sorunların yönetimi kolaylaştı ve giderek daha dijital hale gelen dünyada markanın dijital dönüşümü hızlandı.

Cevap bırakın