ASUS ROG’tan oyunun sınırlarını zorlayan yeni model

0

ASUS ROG’un oyun tutkunlarına özel ürettiği ROG Strix SCAR 17 Special Edition, yeni versiyonuyla, performansın taşıyıcı kolonları olan işlemci ve grafik kartı tarafında göz dolduruyor.

ASUS’un dünyanın en güçlü ve çok yönlü dizüstü oyun bilgisayar modellerinden oluşan ROG (Republic of Gamers) serisine ait modeli ROG Strix Scar 17 G733 SE, Intel ve NVIDIA’nın en yeni bileşenleriyle güncellenmiş özellikleriyle piyasaya sunuldu. Strix SCAR SE, sahip olduğu güçlendirilmiş yeni donanım ve ileri teknoloji soğutma performansıyla sınıfındaki en iyi oyun deneyimini sunuyor. Özel seri, her an turnuvaya hazır ve performanstan ödün vermeyen bir dizüstü bilgisayara ihtiyaç duyan oyuncular için tasarlandı.

Yeni Strix Scar, yepyeni Intel Core™ i9-12950HX tarafından destekleniyor. Sahip olduğu NVIDIA GeForce RTX™ 3080 Ti ekran kartı ise QHD 240 Hz veya FHD 360 Hz panel seçeneklerinde en yüksek netlikte kareyi sunmak üzere tasarlanmış dinamik güçlendirme ile 175 W’a kadar maksimum toplam grafik gücü (TGP) içeriyor. SCAR 17 SE, 64 GB’a kadar inanılmaz hızlı 4800 MHz DDR5 RAM, RAID 0 dizisinde PCIe® Gen 4 depolama sayesinde yükleme hızını maksimuma çıkarıyor ve en yüksek oyun performansı için özel bir MUX Anahtarı da sunuyor.

WiFi 6E ve 2,5 Gb/sn Ethernet bağlantı noktası, oyuncuların istedikleri her yerden güvenle çevrimiçi bir oyun başlatabileceği anlamına geliyor. Tüm bu güçlü özelliklerin yanı sıra SCAR 17 SE, biri Thunderbolt™ 4’ü destekleyen çift USB Type-C® bağlantı noktası ve 4K 120 Hz video çıkışı sunan HDMI® 2.1 bağlantı noktası dahil olmak üzere yeni nesil giriş çıkış bağlantı seçeneklerine de sahip.

 

Cevap bırakın