ASUS ROG ve TUF Gaming serisi güncellenen ekran kartlarıyla daha güçlü

0

ASUS ROG ve TUF Gaming serisi dizüstü bilgisayarlar, NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti ve RTX 3050 ekran kartları ile güncellendi.

ASUS, NVIDIA GeForce RTX 3050 ve 3050 Ti dizüstü bilgisayar GPU’larına sahip oyun bilgisayarlarını tanıttı. Yeni GPU’lardan güç alan ROG ve TUF Gaming serisi dizüstü bilgisayarlar, en yeni işlemcileri, yüksek tazeleme ve çözünürlüğe sahip sürükleyici görüntüye sahip ekranları, cesur tasarımları, sessiz ve etkili soğutması ve ultra taşınabilir tasarımlarıyla benzersiz bir oyun deneyiminden çok daha fazlasını sunuyor.

ASUS’un oyuncular için özel olarak geliştirdiği ROG VE TUF Gaming dizüstü bilgisayarları, RTX™ güncellemesiyle artık çok daha geniş bir kitleye hitap ediyor. NVIDIA GeForce RTX ™ 3050 ve 3050 Ti ekran kartına  sahip modeller; ROG ailesinin üyelerinden; Flow X13, Zephyrus M16, Zephyrus G14, Zephyrus G15 ve Strix G15/G17 ve TUF Gaming ailesinin üyelerinden;  TUF Dash F15, TUF Gaming A15/A17 ve TUF Gaming F15/F17 dizüstü bilgisayarlarını kapsıyor.

Yeni GPU’lar sayesinde güçlü donanım

Yeni GeForce RTX 3050 ve 3050 Ti  ekran kartları, en gerçekçi ışın izlemeli grafikleri ve gelişmiş yapay zeka özelliklerini etkinleştirmek için yeni çoklu işlemcilerini 2. nesil RT çekirdekleriyle ve 3. nesil Tensor çekirdekleriyle birleştiren, NVIDIA’nın ikinci nesil RTX™ teknolojisi olan Ampere mimarisi tarafından destekleniyor. Bu iyileştirmeler, görüntü hızını zirveye taşırken daha gerçekçi görseller de sağlıyor.

Cevap bırakın