Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürASUS ROG, ROG Cetra True Wireless SpeedNova kulaklıklarını duyurdu

  ASUS ROG, ROG Cetra True Wireless SpeedNova kulaklıklarını duyurdu

  ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG Cetra True Wireless SpeedNova oyuncu kulaklığını satışa sundu.

  Rekabetçi oyuncular için tasarlanan bu kulaklıklar, ultra düşük gecikmeli ses, güvenilir bağlantı ve optimize edilmiş güç verimliliği için ROG SpeedNova 2,4 GHz kablosuz teknolojisine sahip.  Cetra True Wireless SpeedNova, Dirac Opteo™ teknolojisi ile daha da geliştirilen ayrıntılarla 24-bit / 96 kHz’e kadar yüksek çözünürlüklü ses sunuyor. Uyarlanabilir Aktif Gürültü Engelleme teknolojisi, kulaklığın uyumuna ve kulak kanalının şekline göre gürültü engellemeyi optimize ediyor. Otomatik mod ise kullanıcının oyun atmosferine tamamen girmesini sağlamak için çevresel gürültü seviyelerine göre ANC etkisini ayarlıyor. Ayrıca, yapay zeka destekli kemik iletim mikrofonlar, kullanıcının konuşma sesini net ve yüksek bir şekilde duyurmasını sağlıyor. Bluetooth modundayken, Cetra True Wireless SpeedNova kulaklıklar 46 saate kadar pil ömrü sunuyor. Şarj işlemi kablosuz olarak yapılıyor ve hareket halindeyken kulaklıkları hızlı bir şekilde şarj etmek için hızlı durumda şarj özelliği bulunuyor.

  İki farklı kablosuz bağlantı modu

  ROG Cetra True Wireless SpeedNova’nın çift kablosuz bağlantı modu, kullanıcılara eşsiz bir esneklik sunarak Bluetooth® veya 2,4 GHz kablosuz ağ üzerinden bağlantı kurmalarına olanak tanıyor. Hybrid Multipoint özelliği, iki cihazın aynı anda eşleştirilmesine izin veriyor. Cihazlardan biri Bluetooth üzerinden diğeri ise pakete dahil bağlantı aygıtı ile 2,4 GHz bandı üzerinden bağlanabiliyor.

  ROG SpeedNova kablosuz teknolojisi, 2,4 GHz bandından en iyi şekilde yararlanarak ultra düşük gecikmeli ses performansı ve güçlü bir bağlantı sağlıyor. Ayrıca enerji konusunda daha enerji verimli olan bu teknoloji, 2,4 GHz modunda 36 saate kadar pil ömrü sunuyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN