ASUS RoG, Moonlight White serisi oyuncu çevre birimlerini duyurdu

0

Yeni seride ROG Strix Scope NX TKL klavye, Strix Impact II mouse, Strix Go Core kulaklık, Cetra II Core kulak içi kulaklık modelleri yer alıyor…

ASUS Republic of Gamers (ROG) bugün, ay ışığı beyazı renkleriyle tek renkli tasarımın minimalist hissini veren yepyeni oyuncu çevre birimleri serisini duyurdu. Nümerik tuş takımı bulunmayan ROG Strix Scope NX TKL %80 boyutlu mekanik RGB oyuncu klavyesi, her iki elle de kullanılabilen ROG Strix Impact II oyuncu mouse’u, ROG Strix Go Core oyuncu kulaklığı ve ROG Cetra II Core kulak içi oyuncu kulaklığı modelleri bu harika renklerle geliyor.

ROG ürünleri uzun süredir Aura Sync teknolojisiyle oyunculara kendi kişiliklerini cihazlarına yansıtma olanağı veriyor. Öte yandan, minimalist bir görünüm arayan oyuncuların sayısı da az değil. İşte bu nedenle, ROG renk paleti Moonlight White serisiyle genişliyor. Yeni seri karakteristik kırmızı siyah renklere bir alternatif sunuyor.

ROG Strix Scope NX TKL Moonlight White, nümerik tuş takımı bulunmayan bir mekanik oyuncu klavyesi. Xccurate tasarımını taşıyan üründe ekstra geniş bir Ctrl tuşu bulunuyor. Bu tuş hareketli FPS oyunlarında daha kolay kullanım sağlıyor.

Mouse hareketlerine daha geniş alan ayırmak için daha küçük boyutlu olan Strix Scope NX TKL Moonlight White, daha etkili nişan almak için nişangahı yavaşlatan düşük hassasiyetli ayarlar için mükemmel çözüm sunuyor. Günlük kullanım için yeterli dayanıklılık sunan alüminyum üst plaka, etkileyici deseniyle de şık bir hava katıyor.

Cevap bırakın