Asus RoG Delta S tanıtıldı

0

ROG Delta S’deki QUAD DAC teknolojili ESS 9281 CODEC kayıpsız ses işleme imkanı ve olağanüstü ayrıntılı sesler sunuyor.

ASUS Republic of Gamers (ROG), dünyanın MQA özellikli ilk oyuncu kulaklığı olan ROG Delta S modelini duyurdu. ROG Delta S; QUAD DAC teknolojisine sahip yüksek çözünürlüklü ESS 9281 CODEC ve entegre MQA desteğiyle son derece ayrıntılı ve gerçekçi sesler sunuyor. ROG Delta S olağanüstü ses deneyimi sunmasının yanı sıra ASUS Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme Özelliğine Sahip Mikrofon ile oyun içinde kristal netliğinde sesli iletişim sağlıyor.

USB-C bağlantısı ve ürünle birlikte gelen USB-C – USB 2.0 adaptörü ise çeşitli oyun konsolları ve cihazlarla geniş uyumluluk sunuyor. Benzersiz ses deneyimi, mükemmel sesli iletişim ve geniş platform desteğiyle ROG Delta S, oyuncular, müzikseverler ve yüksek kaliteli ses arayan herkese yepyeni bir kulaklık sınıfı sunuyor.

ROG Delta S’deki QUAD DAC teknolojili ESS 9281 CODEC kayıpsız ses işleme imkanı ve olağanüstü ayrıntılı sesler sunuyor. ESS 9281 CODEC’teki dört DAC’nin her biri, duyulabilir frekans aralığının belirli bir bölümüne odaklanıyor. Düşük, orta, yüksek ve çok yüksek frekans aralıklarının her biriyle ayrı bir DAC ilgileniyor.

Cevap bırakın