Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımASUS Republic of Gamers, ROG Carnyx oyuncu mikrofonunu piyasaya sundu

  ASUS Republic of Gamers, ROG Carnyx oyuncu mikrofonunu piyasaya sundu

  Stüdyo sınıfı bir oyuncu mikrofonu olan ROG Carnyx, 25 mm kondansatör kapsülü ve 24-bit / 192 kHz örnekleme oranıyla zengin ve canlı sesler veriyor.

  ASUS Republic of Gamers (ROG), doğal ve zengin ses sunmak için 25 mm kondansatör kapsülüne ve 24-bit / 192 kHz örnekleme hızına sahip profesyonel sınıf kardiyot USB mikrofonu ROG Carnyx’i Türkiye’de satışa sundu. Ürün yüksek geçirgenlikli filtresi sayesinde kesintisiz ve net kayıtlar sunuyor. Bu filtre düşük frekanslı gürültüyü azaltıyor. Dahili pop filtresi patlamaları önlerken, metal şok emici montaj parçası ise dış titreşimleri en aza indiriyor. Tek dokunuşta sesi kesen düğme ve çok fonksiyonlu kontrol düğmesi, daha rahat kayıt ve yayınlar için mikrofon ayarları üzerinde sezgisel kontrol imkanı veriyor. ROG Carnyx, profesyonel Valorant oyuncusu ve yayıncı Sam “s0m” Oh’un onayını aldı bile.

  Carnyx’te standart mikrofonlara kıyasla düşük frekans performansını iyileştiren ve zengin, doğal, sıcak konuşma tonları sunan daha büyük bir 25 mm kondansatör kapsülü bulunuyor. Mikrofonun 24-bit / 192 kHz yüksek örnekleme hızı, kullanıcının sesinin her nüansını yansıtan son derece gerçekçi sesler ortaya çıkarıyor. Carnyx’in kardiyot kutup deseni, ön taraftan gelen sesleri vurguluyor, yanlardan ve arkadan gelen ses alımını en aza indiriyor. Bu mikrofonu tek başına yayın yapanlar, oyuncular ve podcast yayıncıları için ideal hale getiriyor.

  Stüdyo sınıfı yüksek geçiş filtresi, 80 Hz altındaki istenmeyen düşük frekanslı arka plan gürültülerini, örneğin titreşim veya uğultuyu kesiyor. Bu, kullanıcının sesinin bulanık çıkmasını engelliyor ve öne çıkmasına yardımcı oluyor. Ayrıca, mikrofon yakından kullanıldığında patlamaları önlemeye yardımcı olan köpük ve örgü katmanları kullanan dahili bir pop filtresi bulunuyor. Carnyx ayrıca, mikrofonu masa üzerinde hissedilebilecek tuş vuruşları veya fare tıklamaları gibi dış titreşimlerden izole eden elastik askı kabloları içeren sağlam, birinci, tam metal bir şok emici montaj parçasına sahip.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN