Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımASUS Republic of Gamers, Computex 2024’te son nesil yeniliklerini tanıttı

  ASUS Republic of Gamers, Computex 2024’te son nesil yeniliklerini tanıttı

  ASUS Republic of Gamers (ROG), Computex 2024’te sergilenecek yeni ve özel performans odaklı geniş ürün yelpazesini duyurdu.

  ROG, oyun cihazlarının yanı sıra oyun deneyimlerini geliştirmek için tasarlanan bir dizi son teknoloji çevre birimini de tanıttı. ROG Azoth Extreme klavye üstün yapı kalitesi ve kişiselleştirilebilir özellikler sunuyor. Hassasiyet ve kontrol sağlamak için sektör lideri teknolojilerle donatılan ROG Harpe Ace Extreme, karbon fiber kompozit yapısıyla 47 gramlık olağanüstü bir hafiflik ve dayanıklılık sunuyor. ROG Delta II kulaklık, sürükleyici oyun deneyimleri için devrim niteliğinde ses ve performansa sağlıyor. ROG Destrier Core sandalye ise evde oyun oynamak için en uygun ayar imkanlarıyla birlikte dayanıklı, rahat malzeme kullanılarak tasarlandı. ROG Archer ErgoAir sırt çantası, seyahat eden oyun tutkunları için konfor ve stil sunarak en iyi deneyimi yaşatıyor. Bu yeniliklerle ROG, oyun teknolojisinin sınırlarını zorlamaya devam ederek oyunculara hem evde hem de hareket halindeyken en iyi oyun deneyimini sunuyor.

  Yeni Nesil ROG Maximus Hero BTF anakart, ASUS’un gelişmiş kullanıcı deneyimine olan bağlılığını somutlaştırıyor. Kullanıcı merkezli bir yaklaşımla tasarlanan anakart, kusursuz kablo yönetimi için gizli konnektör tasarımına sahip. PCIe® Slot Q-Release Slim mekanizması gibi yenilikçi özellikleriyle bu anakart, bilgisayar montajı için yeni bir standart belirliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN