ASUS profesyonel donanım ve çözümlerini duyurdu #IFA2019

0

ASUS IFA 2019 kapsamında profesyonel ekran, Mini PC, anakart, iş istasyonu ve Ağ Wi-Fi çözümlerini duyurdu…

ASUS IFA 2019 kapsamında profesyonel içerik üretimine yönelik yeni ürünlerini tanıttı. Yeni modeller arasında ProArt Display PA32UCG, ProArt Display PA32UCX ve ProArt Display PA27UCX, ProArt Station PA90 iş istasyonu sınıfı mini PC, WS C422-ACE iş istasyonu anakartı, Pro E800 G4 iş istasyonu bilgisayarı ve ZenWiFi tüm evde ağ Wi-Fi sistemi yer alıyor.

Fotoğrafçılık, film yapımcılığı, animasyon ve 3D tasarım alanlarında çalışan içerik oluşturucular ile mimari ve üretim gibi sektörlerdeki profesyoneller işlerini en iyi şekilde yapabilmek için en yüksek performansı sunan araçlara ihtiyaç duyuyor. Yeni ProArt ekran serisi bu beklentileri gerçek 10-bit renk derinliği ve lider renk doğruluğuyla karşılıyor. Fabrikada sıkı bir ön kalibrasyon sürecinden geçen ekranlar eskiye göre üç kat daha fazla denetimden geçiyor.

Mini-LED ve üst seviye IPS panellerle donatılan en yeni ProArt ekranlar, Dolby Vision ve HLG gibi birden fazla HDR biçimini destekleyerek film, yayıncılık ve oyun sektörlerindeki profesyonellere olağanüstü HDR performansı sunuyor.

Yeni ProArt ekranlara ek olarak, ProArt Station PA90 iş istasyonu sınıfı mini PC, Pro E800 G4 iş istasyonu bilgisayarı ve Pro WS C422-ACE iş istasyonu anakartı da çeşitli biçimlerde ve kendi sistemini oluşturma seçenekleriyle içerik üretimi ve diğer profesyonel uygulamalar için güçlü sistemler sunuyor.

Cevap bırakın