ASUS ProArt PA32UCX-PK, profesyonel içerik üreticilerinden övgü aldı

0

Sinematograflar, film yapımcıları, animasyon sanatçıları ve fotoğrafçılar, PA32UCX-PK’nın olağanüstü renk doğruluğunu 4K çözünürlükle deneyimledi…

Fotoğrafçılık ve sinema sektörlerindeki yaratıcı profesyoneller için renk doğruluğu ve görüntü kalitesi büyük önem taşıyor. ASUS; bir renkçi, bir sinematograf, bir animasyon sanatçısı ve bir Unreal Engine film yapımcısından oluşan dört kişilik bir içerik üreticisi ekibine ASUS ProArt PA32UCX-PK monitörle çalışmanın nasıl bir deneyim olduğunu sordu.

32 inç boyutundaki bir 4K HDR monitör olan ASUS ProArt PA32UCX-PK, değişken mini‑LED arka aydınlatma ve 1200 nit maksimum parlaklık gibi özelliklere sahip. Delta E <1 seviyesinde olağanüstü renk doğruluğu, Calman Ready ve ColourSpace entegrasyonu, birden fazla HDR formatına destek (Dolby Vision, HDR-10, HLG) ve ergonomik tasarımıyla ProArt PA32UCX-PK; sinematografi, animasyon, görsel efekt ve fotoğrafçılık gibi alanlarda uzmanlaşan yaratıcı profesyonellerden övgü aldı.

“Monitörün yayın standartlarına uygun şekilde kalibre edilmiş olması hayati önem taşıyor. Benim işim renkle ilgili. Renkler doğru yansıtılmadığında ben bir bakıma hiçbir şey görmeden çalışmak zorunda kalıyorum.” diyen post prodüksiyon renkçisi Darren Mostyn, sözlerine şöyle devam ediyor: “İyi renk performansı, yayıncılara göndereceğim şeylerde monitörüme tamamen güvenebileceğim anlamına geliyor.”

Animasyon sanatçısı Julia Young, PA32UCX-PK’nın öne arkaya eğme, kendi ekseninde dönme, dikey çevirme ve yüksek ayarı imkanları sunan ergonomik standının ve VESA montaj seçeneğinin avantajlarından yararlanıyor. Young, “Benim için en önemli şeyler sistemimin ergonomik olması ve ulaşabileceğim en güvenebilir ekipmana sahip olmak.” şeklinde konuşuyor.

Cevap bırakın