ASUS Mini PC PN50 duyuruldu

0

Tek ekranda 8K 60hz veya dörtlü 4K UHD ekran kurulumlarında 60Hz görüntü sunabilen AMD Ryzen 4000 işlemcili ultra kompakt bilgisayar ASUS Mini PC PN50 duyuruldu…

ASUS, çok çeşitli ev ve iş uygulamaları için güçlü performans sunan ultra kompakt bilgisayar Mini PC PN50’yi duyurdu. Radeon Vega 7 grafikli en yeni AMD Ryzen 4000 mobil işlemcilere ve yüksek hızlı 3200 MHz DDR4 bellek desteğine sahip Mini PC PN50, zorlu iş yüklerini üstlenmeye hazır bir şekilde küçük boyutuyla minimum yer kaplıyor ve dijital tabeladan ev sineması kurulumlarına kadar geleneksel PC’lerin sığmayacağı kullanım senaryoları için iddialı bir çözüm sunuyor.

8K 60 Hz çözünürlük desteğine sahip Mini PC PN50, aynı anda dört ekranda 4K 60 Hz çözünürlükte görüntü verebiliyor. Konfigüre edilebilir port seçenekleriyle esnek iş senaryoları için de uygun olan Mini PC, WiFi 6 desteği sayesinde, kalabalık ağ ortamlarında bile kararlı ve yüksek hızlı veri aktarımı sağlıyor.

Sorunsuz iş akışı ve çoklu görev için güçlü CPU

ASUS Mini PC PN50’ye, AMD’nin en yeni Ryzen 4000 serisi mobil işlemcileri güç veriyor. Ryzen 4000 serisi, aynı segmentteki mini PC işlemcilerle karşılaştırıldığında, %14’e varan genel performans artışı sağlıyor.

Entegre AMD Radeon Vega 7 grafik kartıyla güçlendirilen ASUS Mini PC PN50, geleneksel mini PC grafiklerine kıyasla %150’nin üzerinde performans artışı sağlayarak kullanıcılara yüksek çözünürlüklü ve ultra gerçekçi görsel içerikler sunuyor.

Tek ekranda 8K çözünürlükte 60Hz görüntü sağlayabilen PN50, HDMI, çift USB-C üzerinden DisplayPort ve diğer yapılandılabilir portlar üzerinden dört ayrı ekranda herhangi bir kısıtlama olmaksızın 4K 60Hz görüntü çıkışı verebiliyor.

Cevap bırakın