ASUS EKWB GeForce RTX 30 Serisi ekran kartları ile tanışın

0

EK ile birlikte geliştirilen yepyeni güvenilir ekran kartları, birçok farklı biçimle uyum sağlıyor ve özel su soğutmalı sistemlere hazır halde geliyor.

ASUS’un EK ile yapılan stratejik iş birliğiyle ortaya çıkan ASUS EKWB GeForce RTX™ 30 Serisi ekran kartları piyasaya sunuldu. Sağlam tasarımlara sahip olan bu modeller kendi sistemini toplayan kullanıcılara kolaylık ve yüksek performans sunuyor. ASUS EKWB GeForce RTX 3070, 3080 ve 3090 modellerinden oluşan seri, özel sıvı döngülü sistemler için anında çözüm vadediyor.

ASUS Auto-Extreme teknolojisiyle birlikte gelen hassaslık ve üretim sürecindeki sıkı onay süreçleri sayesinde ulaşılan güvenilirliğin yanı sıra bu yeni modeller, EK tasarımının en iyi örneğini sergileyen düşük hidrolik kısıtlamalı ayrık akımlı soğutma sistemleri sayesinde maksimum ısı dağıtımı sunuyor. Bu güçlü çözümler yalnızca tek yuvalık yer kaplayacak şekilde özenle üretildi. Bu sayede küçük sistemler de dahil olmak üzere birçok farklı kasayla uyum sağlayabiliyorlar.

ASUS mühendisliğiyle gelen hassaslık ve güvenilirlik

Çıtayı daha da yükselten ASUS EKWB GeForce RTX 3090 ve 3080 Serisi modeller, bileşenlerin PCB’ye son derece hassas bir şekilde lehimlendiği Auto-Extreme teknolojisi kullanılarak üretildi. Tüm kartlarda PCB’nin eğilmesini önleyen bir alüminyum arka plaka bulunuyor. Tek yuvaya sığan montaj bölmesi ise daha yüksek aşınma direnci için 304 paslanmaz çelikten üretildi.

Cevap bırakın