ASUS Dual Radeon RX 6600 ekran kartı duyuruldu

0

Dual Radeon RX 6600, en son ASUS teknolojileri ve yeni AMD GPU’su ile orta seviyeye iddialı grafik performansı getiriyor…

ASUS, orta seviyeye iddialı 1080p oyun deneyimini getiren Dual Radeon RX 6600 ekran kartını tanıttı. AMD Radeon RX 6600 ekran kartı, oyunlara yönelik AMD RDNA 2 mimarisinin gücünü daha fazla oyuncuya ulaştırıyor. En yeni DirectX 12 Ultimate teknolojisi, hızlandırılmış ışın izleme, 32 MB yüksek performanslı AMD Infinity Cache, AMD Smart Access Memory teknolojisi ve diğer gelişmiş özelliklerle AMD Radeon RX 6600 ekran kartı, oyunculara görüntü kalitesi ve performans alanındaki en son yenilikleri sunuyor.

Açık kaynaklı uzamsal görüntü kalitesi artırma çözümü AMD FidelityFX Super Resolution’a  destek veren ekran kartı, belirli yapımlarda kare hızını artırıp yüksek çözünürlüklü oyun deneyimleri yaşatıyor.

Kendi bilgisayarını toplamak isteyen kullanıcıların bu ekran kartlarından en iyi şekilde yararlanmasını isteyen ASUS, Dual Radeon RX 6600 modelini geliştirdi. Bu ekran kartı ASUS’un en yeni teknolojilerini, kendi sistemlerini toplamak isteyenlere hiçbir sorun çıkarmayacak sağlam bir pakette sunuyor.

ASUS Dual Radeon RX 6600 ekran kartı, GPU’yu geniş yüzey alanına sahip soğutma bloğu ve büyük kanatçık bölgesinin içinden geçen üç adet ısı borusuyla soğutuyor. Başarısı kanıtlanmış Eksen teknolojisi tasarımıyla üretilen iki adet fan, alttaki kanatların arasından yoğun hava akışı sağlıyor ve her hızda gürültü seviyesini düşük tutuyor. Sıfır dB modu ise sistem masaüstünde boşta beklerken fanları tamamen durdurarak gürültü seviyesini daha da düşürüyor.

Cevap bırakın