ASUS, dört yeni X570 anakart modelini piyasaya çıkardı

0

ROG, Strix, TUF Gaming ve ProArt serilerine dahil olan yeni anakartlar gelişmiş bağlantı seçeneklerine, yonga seti için pasif soğutma sistemine ve özel hız aşırtma özelliklerine sahip.

ASUS, X570 anakart ailesine ROG Crosshair VIII Extreme, ROG Strix X570-E Gaming WiFi II, TUF Gaming X570‑Pro WiFi II ve ProArt X570-Creator WiFi modellerini eklediğini duyurdu. ROG Crosshair VIII Extreme, özel oyun veya hız aşırtma sistemleri için ideal olan EATX boyutuna en son ROG yeniliklerini sığdırıyor. ROG Strix X570-E Gaming WiFi II oyun ve teknoloji meraklıları için en önemli ROG özelliklerini şık bir platformda sunuyor. Dengeli TUF Gaming X570-Pro WiFi II modeli hızlı ve sade çizgiler taşıyan oyun sistemlerinde performans göstermeye hazır. ProArt X570-Creator WiFi ise stabil çalışmaya ve geniş bağlantı seçeneklerine ihtiyaç duyan içerik üreticilerine, geliştiricilere ve diğer profesyonellere hitap ediyor.

Yeni modellerin tümünde yonga seti için pasif soğutma sistemi, gelişmiş güç performansı ve son derece becerikli ağ donanımları sunuluyor.

ROG Crosshair VIII Extreme ve ROG Strix X570-E Gaming WiFi II modelleri, her tür iş yükü altında AMD Ryzen işlemcilerinden en iyi şekilde yararlanmak isteyen kullanıcılar için ASUS’a özgü yeni Dynamic OC Switcher özelliğine sahip. Şimdiye kadar, Ryzen işlemcilere hız aşırtma yaparken tüm çekirdeklerin saat hızlarını en yüksek seviyeye çekiliyordu. Bu da hafif iş yükleri için büyük önem taşıyan ve sistemin genel performansını etkileyen yüksek hız artışlarını engelliyordu.

Cevap bırakın