ASUS, dahili web kamerasına sahip yeni monitör modellerini duyurdu

0

Zoom sertifikalı bu yeni web kamerası monitörlerinde video konferans ve internet üzerinden eğitim için entegre FHD web kamerası, mikrofon dizilimi ve stereo hoparlörler bulunuyor.

ASUS, dahili web kamerasına sahip yeni monitör serisini duyurdu. The Zoom sertifikalı 27 inç 1440p BE27ACSBK ve 23,8 inç FHD BE24ECSNK web kamerası monitörleri video konferans, internet üzerinden eğitim ve canlı yayın için tasarlandı. Her iki modelde de entegre FHD 2 megapiksel web kamerası, mikrofon dizilimi ve stereo hoparlörler bulunuyor.

“Hem ofisten hem de uzaktan çalışanların olduğu hibrit ofis ortamlarını desteklemek şirketlerin başarısı için kritik önem taşıyor.” diyen Zoom Donanım İş Birlikleri Direktörü Eric Yu, sözlerini şöyle sürdürdü: “ASUS’un BE27ACSBK ve BE24ECSNK model web kamerası monitörleri Zoom ile çalışma sertifikalarına sahip. Bu da müşterilere güvenli çözümler sunmanın yanı sıra kusursuz bir iletişim deneyimi yaşatıyor.”

Her iki modelde de bulunan IPS paneller geniş izleme açıları ve son derece net görüntüler sunuyor. Bu görüntüler güçlü ses sunan öne dönük hoparlörlerle tamamlanıyor. ASUS Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme Özelliğine Sahip Mikrofon ise arka plandaki gürültüyü ortadan kaldırarak sesli iletişimi iyileştiriyor.

Eksiksiz video konferans çözümü

2 MP web kamerası her yönde 315° dönebiliyor ve 10° eğilebiliyor. Böylece kullanıcı, iş istasyonu hangi biçimde olursa olsun her zaman kadrajın içinde kalıyor. Web kamerasında ayrıca gizlilik için bir de kayar kapak bulunuyor. Web kamerasına entegre edilen Face Auto Exposure teknolojisi sayesinde kamera kullanıcının yüzünü otomatik olarak tespit ediyor ve görüntü üzerinde ince ayar yaparak yüzün daha parlak çıkmasını ve arka plan üzerinde öne çıkmasını sağlıyor.

Cevap bırakın