Asus, Android Marshmallow alacak modellerinin listesini yayınladı

0

Android-MarshmallowTayvanlı tüketici elektroniği şirketi Asus’un son dönemde mobil pazarın da iddialı oyuncuları arasında yer aldığı görülüyor. Şirketin Türkiye’de ilgi ile karşılandığı da dikkatlerden kaçmıyor. Teknoloji firmasının merakla beklenen açıklamalarından biri ise Google’ın en yeni mobil işletim sistemi sürümü Android 6.0 Marshmallow’a ilişkin yol haritası ile ilgiliydi.

Asus’un kendi modellerinde söz konusu güncellemeyi ne zaman yayınlamaya başlanacağı ve hangi cihazların güncelleme alacağı merak edilen sorular arasında yer alıyordu. Beklenen açıklama kısa bir süre önce geldi…

Asus-Zenfone-2-Featured-Image.png

Asus, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alacak ilk cihazlarını duyurdu. Buna göre liste şu şekilde:

PadFone S (PF500KL)

ZenFone Selfie ZD551KL

Zenfone 2 (ZE550ML ve ZE551ML)

Zenfone 2 Deluxe (ZE551ML)

ZenFone 2 Laser (ZE500KG, ZE500KL, ZE550KL, ZE600KL ve ZE601KL)

Asus’un 5 farklı akıllı telefon modeli için en yeni Android desteğini ne zaman başlatacağı bilinmiyor. Ancak önümüzdeki aydan itibaren bu yönde adımların atılacağı yönünde bir beklenti var. Öte yandan şirketin güncelleme alacak sonraki akıllı telefon ve tabletleri de merakla bekleniyor.

Media Markt üzerinden satın alınabilecek Asus modellerine buraya tıklayarak göz atabilir, online siparişle satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın