ASUS, 2022 Red Dot Tasarım Ödülleri’nde kendi rekorunu kırdı

0

ASUS, 2022 Red Dot Tasarım Ödülleri kapsamında 39 adet prestijli ödüle layık görüldüğünü duyurdu. ASUS, bu alanda kendi rekorunu kırdı. Bu ödüller, ASUS’un yenilikçi tasarımlar yapma ve her yerde insanların yaşamlarını zenginleştirecek inanılmaz deneyimler sunma kararlılığını bir kez daha vurguluyor.

“Bu yıl da Red Dot tarafından ödüllere layık görülmek büyük bir onur. ASUS’un yeniliklerini ve tasarımlarını bir sonraki aşamaya taşımak için her gün canla başla çalışan ekibimizle gurur duyuyorum.” diyen ASUS Baş Tasarımcısı Mitch Yang, sözlerini şöyle sürdürdü: “Her yıl elde ettiğimiz başarıların üzerine koyarak ulaştığımız ASUS Tasarım Düşüncesi yöntemiyle kullanıcılara öncelik vererek ihtiyaçları sürekli keşfedip herkese inanılmaz deneyimler, akıllı ve eğlenceli yaşamlar sunmaya çalışıyoruz.”

Red Dot Kurucusu ve CEO’su Prof. Dr. Peter Zec, “Uluslararası jürimiz bu yıl önemli sayıda ürünü değerlendirdi. Rekor sayıda şirket ve tasarım stüdyosu bir kez daha uzmanlarımızın profesyonel değerlendirmelerinden geçti. Son derece iddialı katılımcılar arasından zafere ulaşmış olmak ürününüzün ne kadar kaliteli olduğunun bir göstergesi.” dedi.

Red Dot Ödülleri, üç farklı kategoride 18.000’den fazla adayın yarıştığı dünyanın en büyük tasarım yarışmalarından biri: Red Dot Ödülü: Ürün Tasarımı; Red Dot Ödülü: Marka ve İletişim Tasarımı ve Red Dot Ödülü: Tasarım Konsepti. Farklı disiplinlerdeki uzmanlardan oluşan uluslararası jüri 60 yıldan fazla süredir her sene toplanarak, adayları günler süren sıkı değerlendirmelerden geçirip en iyi tasarımları seçiyor. Ürünler inovasyon, işlevsellik ve dayanıklılık açılarından inceleniyor.

Cevap bırakın