Assassin’s Creed: Valhalla, 17 Kasım’da geliyor

0

Assassin’s Creed: Valhalla için heyecan dolu bekleyiş 17 Kasım’da son buluyor. İşte detaylar…

Assassin’s Creed Odyssey’in piyasaya sürülmesinin ardından, bir sonraki oyuna kadar bir yıl süren bir boşluk vardı ve artık Assassin’s Creed serisinin bir sonraki oyununda oyuncuların maceralarını nerede yaşayacağını biliyoruz: Viking Çağı!

MS 873’te geçecek olan Assassin’s Creed: Valhalla, Assassin’s Creed: Odyssey’de de olduğu gibi bir erkek ya da kadın karakter seçilerek oynanabilecek.

Oyunda ayrıca çift elli ve tek elli silahların olacağını ve bu silahların farklı kombolara ve animasyonlara sahip olduğunu oynanış videolarından görmüştük.

Farklı silahların yanı sıra, “Kurt güçleri”, “Kuzgun güçleri” ve “Ayı güçleri” olarak sınıflandırılmış üç beceri ağacını kullanarak beceri puanları da atayabilirsiniz.

Oyunla alakalı bilgimiz hala çok fazla olmasa da oyunda keşfedilecek dört farklı krallığın olacağını ve bu krallıkların Avrupa’da olacağını biliyoruz. Krallıkların dışında, Stonehenge gibi ziyaret edebileceğimiz bazı ilgi çekici yerler olduğu da söyleniyor.

Son olarak oyuncuların dünya çapında gezinmelerine yardımcı olacak eski Viking gemileri gibi farklı tür gemileri sergileyen görüntülerle de birlikte deniz savaşlarının oldukça önemli olacağını söyleyebiliriz. Ayrıca, zaman içinde inşa edebileceğiniz ve yükseltebileceğiniz bir yerleşim yeriniz de olacak.

Cevap bırakın