Assassin’s Creed Syndicate gerçek oldu

0

Assassins-Creed-Syndicate

23 Eylül 2015 tarihinde yayınlanacak video oyunu Assassin’s Creed Syndicate gerçek hayata taşındı. YouTube üzerinden gerçekleştirdiği Assassin’s Creed konulu paylaşımları ile tanınan Devin Graham, serinin en son oyununu oldukça gerçekçi şekilde konu edindi. Londra’da geçecek oyun için İngiltere’nin başkentinde çekimler gerçekleştirilirken ortaya harikulade sahneler çıktı.

Oyundaki aksiyonun gerçek hayata uyarlandığı videoda akrobasi adeta tavan yapıyor. Bol miktarda çatıdan çatıya, köprülerden yollara, yollardan direklere atlama gibi sahnelerle ilerleyen videoda oyunun geçeceği dönemi yansıtan kostümler de dikkat çekiyor. Video çekimleri sırasında arka plandaki insanlar, geçen arabalar ve binalar her ne kadar ambiyansı az da olsa etkilese de hareketli sahnelerle bunun da üstesinden geliniyor.

Videonun final sahnesinde ise bir tür yüzleşme söz konusu. Haberin devamında ilgili videoyu izleyebilirsiniz. Bu arada 4K seçeneği de izleyenlere sunuluyor. Bu arada yukarıdaki görüntünün de oyunun tanıtım videolarından değil, YouTuber’ın ortaya çıkardığı videodan alındığını vurgulayalım.

Assassin’s Creed Syndicate, Londra’da geçecek bir suikast oyunu. Görevlerin, dolayısıyla suikastlerin başarıyla tamamlanması teması üzerinden ilerleyecek oyunda, tehditlerle de sıklıkla karşı karşıya kalınıyor. Oyun severlerin merakla beklediği oyun, yayınlanan görüntüler ışığında oldukça yenilikçi özellikler sunacak gibi görünüyor. İlk kez bir kadın suikastçinin de kontrol edilebileceği gelecek dönem yapımda zorluk seviyesi ise merakla bekleniyor. Refleksif bir oynanışa gereksinim duyan seri için dikkat ve hız da ön planda olması gereken özellikler arasında.

Cevap bırakın