Assassin’s Creed Origins iddialı geliyor!

0

Yeni Assassin’s Creed oyununun yayınlanan son tanıtım videosu, yoğun ilgi ve övgüyle karşılandı. İşte detaylar…

Geçtiğimiz aylarda duyurulan sonraki Assassin’s Creed yapımına ilişkin bilgiler gelmeye devam ediyor. Assassin’s Creed Origins adıyla gelecek olan oyun, adından da anlaşılacağı üzere serinin ilk evrelerine doğru bir yolculuk vaat ediyor. Yayınlanan videosuna bakıldığında ise son derece iddialı geldiği anlaşılıyor. Haberin devamında yeni Assassin’s Creed Origins videosu yer alıyor, mutlaka göz atılmasını tavsiye ediyoruz.

Yayınlanan video, oyuna dair önemli donelerle dolu; oynanış dinamikleri öne çıkıyor. Ayrıca videodaki sinamatik öğeler de dikkat çekiyor.

Antik Mısır’da geçiyor

Video, oyunun Antik Mısır döneminde geçeceğini açıkça gözler önüne seriyor. Kahramanımız, video akışı içerisinde ortalara doğru kendini gösteriyor ve suikast zamanı da bu şekilde başlıyor…

Çok sayıda düşmanın arasına atılan kahramanımızın yanı sıra sona doğru gelen bir yılanın kartal tarafından kapılması detayı da oldukça çarpıcı görünüyor.

Öte yandan söz konusu yeni Assassin’s Creed oyununda ok kullanımı, önemli bir yenilik olarak öne çıkacak.

Çıkış tarihi yaklaşıyor…

Tanınmış oyun firması Ubisoft tarafından geliştirilen heyecan verici oyun, 27 Ekim 2017 tarihinde PC ve konsol platformları için yayınlanacak.

Cevap bırakın