Assassin’s Creed filminin fragmanı yayınlandı

0

Ekran Resmi 2016-05-13 10.11.36

Assassin’s Creed, en tanınmış video oyun serilerinden. Kendine has oynanışı, genel itibarıyla suikast ve hayatta kalma temasıyla milyonlarca oyun severi peşinden sürükleyen bir yapım. Son birkaç versiyonu yoğun eleştirilere maruz kalsa da marka değeri anlamında da ulaştığı nokta oldukça yüksek ve bu bağlamda geçtiğimiz yıl 2016’da gösterime girerek bir sinema yapımına konu olacağı da duyurulmuş, otoritelerin ilgisini çekmişti. Beklenen ilk fragman kısa süre önce yayınlandı…

Steve Jobs filminde başrol oyuncusu olan performansı ile olumlu eleştiriler alan Michael Fassbender’ın Callum Lynch karakterini canlandıracağı sinema filminde fragmandan yola çıkıldığında serinin ilk oyunundan ilham alındığı görülüyor. Lynch, günümüzde Abstergo adındaki bilimsel araştırma laboratuvarı tarafından kaçırılıp deneylere tabi tutuluyor. Daha sonra oyunun alışılmış atmosferinde, çok eski dönemlere gidiyoruz; burada Lynch’ın birkaç kuşak önceden atası olduğunu düşündüğümüz ve Marion Cotillard’ın canlandırdığı karakterle serüven devam ediyor.

Yapım, atmosferik yapısı ve aksiyon sahneleri ile ses getirecek gibi görünüyor. Haberin devamında ilgili videoyu izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Assassin’s Creed adıyla gelecek sinema filminin vizyon tarihi 21 Aralık 2016. Türkiye’de ise gösterime 6 Ocak 2016’da gireceği duyuruldu. Oyunun hayranları ve aksiyon filmlerine meraklı kimseler bir süre beklemek durumunda kalacak.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın