Assassin’s Creed filminden yeni tanıtım videosu

0

creed-1-1068x534

Oyun meraklıları için uzun yıllara dayalı bir serüven Assassin’s Creed. Kah İtalya’da, kah Fransa’da, bazen İngiltere’de ama her seferinde heyecanın apayrı bir lezzeti ile birlikte ekranlara taşınan video oyunu serisi için sıradaki meraklı bekleyiş de vizyona girecek sinema filmiyle ilgili. 21 Aralık 2016 tarihinde, yani bir aydan daha kısa süre zarfında sinema salonlarına taşınacak heyecan fırtınası için yeni tanıtım videoları gelmeye devam ediyor…

Yayınlanan yeni video, oyundaki kilit cihazlar arasındaki Animus’u konu ediniyor. İnsanlara bağlanan ve hareketlerine göre şekillenen çarpıcı cihaz, haberin devamında görebileceğiniz tanıtım videosunda görkemli bir şekilde sunuluyor. Cihazın çalışma şeklinin görüldüğü video sonraki günlerde gözönüne gelebilecek başka alet ve cihazların da habercisi adeta.

Oyunun meraklılarına alışılmışın dışında bir deneyim yaşatması muhtemel cihazın ‘özelliklerinin artırıldığı’ açık. Bakalım bu yöndeki eleştiriler nasıl olacak?

Steve Jobs filmiyle adından söz ettiren Michael Fassbender’in başrolde olacağı Assassin’s Creed’in sinema filminin konusu İspanya’da geçiyor. 1400’lerin sonundaki engizisyon döneminin konu edildiği filmde izleyenlerin tarihin karanlık sayfalarının birinde yaşanan heyecan dolu bir Assassin’s Creed serüveni bekleyecek.

Cevap bırakın