Asphalt 9: Legends nihayet mobilde!

0

Yarış severlerin merakla beklediği Asphalt serisinin mobil oyunu Asphalt 9: Legends, artık iOS platformunda indirilebilir durumda. Android kullanıcıları ise bir müddet daha beklemek durumunda…

Tasarımı ve genel olarak keyifli detayları ile mobil oyun meraklılarından tam not alan Asphalt 9: Legends, tam 60 sezonu bulan olağanüstü uzunluğuyla dikkat çekti. 800’den fazla yarış anlamı taşıyan bu sayı, oyunun neredeyse sonsuza kadar sürmesine yol açabilir (!) Neyse ki abartıyoruz…

Asphalt 9: Legends’ta bulunan touch drive özelliği de deneyim anlamında öne çıkıyor, kullanıcılar bu ilginç form faktör sayesinde dokunmatik ekran üzerinden verimliliği daha yüksek bir kontrol mekanizmasının keyfini sürebiliyorlar.

Aman dikkat!

1,4 GB’lik dosya boyutu ile son dönemin depolama alanına en çok gereksinim duyan mobil yapımlarından biri ile karşı karşıyasınız. Oyunu indirmeden önce, data kullanımında seçeneğinizi Wi-Fi olarak güncellemenizde fayda olacağının altını çizerim.

 Boyutu ile son dönemin depolama alanına en çok gereksinim duyan mobil yapımlarından biriyle karşı karşıyasınız. Oyunu indirmeden önce, data kullanımında seçeneğinizi Wi-Fi olarak güncellemenizde fayda olacağının altını çizerim. Oyunun android platformuna ne zaman geleceği henüz belli değil ancak kısa süre içerisinde bunun gerçekleşmesi bekleniyor.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız.

Cevap bırakın