Asphalt 9: Legends ile tanışın

0

Ve heyecanla beklenen mobil yarış oyunu Asphalt 9: Legends artık indirilebilir durumda.

Yarış oyunları, şüphesiz mobil platformların en heyecan verici türleri arasında. Gerek oyun deneyiminin ‘tanıdık’ oluşu, gerekse bu alanın (otomobiller) geniş kesimlere hitap etmesinin etkisi tartışmasız. Yarış oyunları dendiğinde ise akla gelen ilk seri şüphesiz Asphalt, bu başarılı serinin en yeni oyunu Asphalt 9: Legends ise uzun süredir merakla bekleniyordu, nihayet yapımın iOS ve Android için indirilmeye hazır olduğu bilgisi paylaşıldı.

Ücretsiz olarak indirilebilen ve oyun-içi satın alım özellikleri ile gelen en yeni Asphalt oyunun, öncülü olan Asphalt 8: Airborne’un yakaladığı başarıyı geride bırakabileceği konuşuluyor.

Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi üreticilerin araçlarıyla çıkılabilen yarışların yanı sıra oyunun çarpıcı grafikleri ile araçları kişiselleştirebilme (modifiye etme) özellikleri dikkat çekiyor.

Elbette 7 kişiye kadar oyuncuyla eşzamanlı yarışabilme özelliği, Touch Drive kontrol sistemi, frene birden çok kez basıldığında yapılabilen ilginç hareketler ve daha birçok sürpriz deneyimi adeta sonraki boyutlara tırmandırıyor.

50 lisanslı araç!

Toplam 50 lisanslı aracın (gelecek güncellemelerle sayının daha da artması bekleniyor) seçilebildiği oyunda 70’den fazla pist bulunuyor. 60’tan fazla sezon ve 800’den fazla yarışla uzun bir maraton oyun meraklılarını bekliyor.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. ‘Teknoloji Dostunuz’ MediaTrend’i takipte kalınız.

Cevap bırakın