Asphalt 9: Legends artık daha heyecanlı

0

Yeni Syndicate etkinliği kapsamında, Osaka sokaklarında yarışın ve İlahi Canavarlar üyesinden biri olun!

Dünyanın önde gelen oyun geliştiricisi ve yapımcılarından Gameloft, dünyanın en çok indirilen mobil yarış oyunu serisinin son oyunu olan Asphalt 9: Legends’ın yeni güncellemesinin App Store, Google Play ve Microsoft Store üzerinden erişilebilir olduğunu duyurdu.

Bu yeni güncelleme ile kullanıcılar, Osaka’da geçen yeni kuralların ve zorlukların olduğu eşsiz bir yarış deneyimine davet ediliyor.
“Drive Syndicate*, sokak yarışçılarından oluşan bir oyuncu topluluğu, diğer A9 oyuncularına Money Run, Hacker Run gibi özel oyun modlarında meydan okuyacak!

Sanal ve gerçek dünya bir arada…

Sanal ve gerçek dünyaları birbirine bağlayan bu etkinlik ile oyuncular, iki uluslararası Asphalt 9: Legends efsaneleri RpM_Alex (İlk Asphalt Esports Serisinin finalisti) ve RpM_Feuerrm’a (Asphalt Uzmanı ve ESL Mobile Open 1. Sezon ’un Sunucusu) meydan okuyup, kendilerini çok zorlu bir teste tabi tutacaklar. Oyuncular, bu iki efsanenin “Kızıl Tilki” adı altında Osaka sokaklarında başlattıkları “Manga Çizim” kahramanlıklarını deneyimleyebilecekler!

13 Aralık – 19 Aralık tarihleri arasında Drive Syndicate’e katılan oyuncular, Rimac C_2, Chevrolet Corvette ZR1, Mazda Furai, Ford Shelby GR-1 ve Italdesign Zerouno kazanma şansını yakalayacaklar. Özetle Asphalt 9: Legends daha heyecanlı…

Cevap bırakın