Arzum’un akıllı ütüsü Steamart Lux ile tanışın

0

Arzum Steamart Lux ütü, Smart Steam teknolojisi, turbo buhar pompası ve özel iyonize tabanı sayesinde zahmetsiz ve hızlı ütüleme performansı sunuyor.

Arzum Steamart Lux, ütü yapmayı kolaylaştıran güçlü buhar performansı ile yenilikçi bir ütü deneyimi sağlıyor. Turbo buhar pompası sayesinde kumaşa daha fazla buharı daha güçlü bir şekilde nüfuz ettiren Arzum Steamart Lux, inatçı kırışıklıklar için kolay ütüleme sağlıyor, geleneksek ütülere kıyasla zamandan tasarruf sunuyor.

Arzum Steamart Lux, akıllı hareket sensörü ile ütünün hareketini takip ederek otomatik olarak yüksek miktarda sürekli buhar veriyor. Ütü hareket ettiğinde başlayan otomatik sürekli buhar, ütü hareket etmediğinde otomatik olarak kesiliyor. Bu sayede Steamart Lux konforlu bir ütü deneyimi ve yüksek enerji tasarrufu vaat ediyor.

Arzum Steamart Lux ayrıca, özel iyonize taban teknolojisi sayesinde giysilerin ilk günkü ipeksi dokusunu koruyor. Sağladığı üstün kayganlık performansı ile hızlı ve kolay ütüleme imkanıyla dikkat çekiyor.

Uzun ömür ve emniyet

Arzum’un yeni ütü modeli; 3000 W’lık gücü ile anında ısınarak hızlı bir şekilde ütüleme yapılmasına imkan sağlıyor. Kireçlenmeyi önleyen sistemi ve kendini temizleme özelliği sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

Steamart Lux ütü, üç emniyetli otomatik kapanma özelliği ile kumaşın üstünde veya prizde takılı unutulmaya, devrilmeye karşı kendi kendini otomatik olarak kapatarak olası ev kazalarını önlüyor. Geniş kapasiteli su tankı ile kesintisiz ütü yapma olanağı sağlayan Steamart Lux Siyah ve Mürdüm rengiyle geliyor.

  • MediaMarkt’ta satışa sunulan her bütçeye uygun ütü seçeneklerini incelemek ve online alışverişle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın