Arzum’dan saçlara bahar ışıltısı

0

Kişisel bakımda Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarından Arzum, baharın enerjisini saçlarınızda hissetmeniz için en yeni saç şekillendiricileriyle yanınızda.

Güzelleşmenin ve yenilenmenin en kolay halini sunan Arzum, evde saçlarınıza profesyonel bir bakım sağlıyor. Şık ve fonksiyonel tasarımlarıyla kadınların her anına güzellik katan Arzum, en yeni ürünleri olan Volume Pro Hava Üflemeli Saç Şekillendirici ve Bellissima Glossy Saç Düzleştirici ile saçlarınızı özgürce şekillendirmenize imkan sunuyor.

İyon teknolojisi sayesinde elektriklenmeyi önleyen Arzum Volume Pro Hava Üflemeli Saç Şekillendirici ile, saçlarınızı parlaklığını kaybetmeden kolayca şekillendirebilirsiniz. 1200 watt gücü ile saçınızı hızlıcakuruturken aynı zamanda şekillendirme imkanı da sunuyor. Seramik şekillendirme fırçaları ile hem düz hem de dalgalı saçlara ulaşmanızı sağlayan Arzum Volume Pro ile bu bahar evde profesyonel bakımın anahtarı sizin elinizde!

Arzum Bellissima Glossy

Düz ve ışıltılı saçlardan vazgeçemeyenlerin bu bahar ilk tercihi Arzum Bellissima Glossy Saç Düzleştirici olacak. Aktif plaka teknolojisi sayesinde saçlara eşit basınç uygulayan ve daha etkin düzleştirme sağlayan düzleştirici, kusursuz düz saçlara imza atmaya hazır. Seramik kaplama plakaları sayesinde zarar vermeden şekillendiren Bellisima Glossy, kuru ve mat saçlarda ışıltı etkisi yaratıyor. Saçları düzleştirmenin yanı sıra doğal ve kalıcı bukleler de yapmanızı sağlayan düzleştirici, 230 derece ayarlanabilir profesyonel sıcaklık ayarına sahip.

MediaMarkt’ta satışa sunulan saç bakım ürünlerini incelemek ve online alışverişle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın